Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06027
Елітне насіння конопель auto Baikonur feminised - відмінний посівний матеріал, який ідеально підходить для висадки у відкритий грунт і домашню оранжерею. Рослини відмінно гнуться, піддаються техніці SCROG і LST.
Показать все Свернуть

Auto Baikonur feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
заспокійливий стоун
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Baikonur feminised Bang Seeds

Auto Baikonur feminised - ще один самородок, виведений досвідченими селекціонерами сідбанка BangSeeds. Гібрид відрізняється невибагливістю до умов культивації і підходить початківцям садівникам для першого грова. Крім податливості, стрейн відрізняє високий потенціал врожайності та потужний вплив кінцевого продукту. Концентрація ТГК досягає рекордного для автоквітучих сортів конопель показника в 22%. Ця обставина наділяє культуру правом відправити у тривалий нокаут навіть толерантного і досвідченого цінителя селекційної марихуани.

Життєвий цикл стрейна становить 7-9 тижнів від пророслого "горішка» до збору врожаю. Цвітіння супроводжується дивовижним ароматом прянощів, який доведеться приховувати, якщо гровер вирощує більше трьох кущів. У висоту рослини не перевищують 100 сантиметрів в умовах гроурума, а в аутдорі можуть витягуватися до 120 см.

Автоквітучі фемінізовані насіння конопель мають незаперечну перевагу над фотоперіоднимі штамами. З насіння автофем сходять тільки жіночі рослини, які автоматично переходять в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня.

Походження конопель Baikonur

Фемінізовані насіння конопель auto Baikonur були виведені шляхом схрещування добірних фенотипів індіка і сатіва.

Особливості вирощування конопель Baikonur

Елітне насіння конопель auto Baikonur feminised - відмінний посівний матеріал, який ідеально підходить для висадки у відкритий грунт і домашню оранжерею. Рослини відмінно гнуться, піддаються техніці SCROG і LST. Якщо садівник бажає допомогти рослинам повністю розкрити свій потенціал врожайності, то слід висаджувати насіння або розсаду в горщики від 5 літрів. В якості поживного субстрату згодиться суміш кокосового волокна, перліту і збагаченого грунту. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. Культура добре відгукується на регулярний полив і помірне внесення добрив. Щоб повною мірою зберегти прекрасні смакоароматичні характеристики штаму, рекомендується використовувати тільки органічну підгодівлю.

Аромат і ефект конопель Baikonur

Подрібнені в гріндері сухі (правильно проліковані) суцвіття наповнять все приміщення вишуканими нотками прянощів з відтінками фруктів. Вплив характеризується заспокійливим "Стоун". Приємна хвиля релаксу подарує тілу ледачу знемогу, а думки припинять метушливе рух.

Медичне застосування конопель Baikonur

Цей сорт канабісу не є медичним, але володіє легкими знеболюючими і заспокійливими властивостями.