Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1805
Сорт auto Alter Ego regular оптимізований під вирощування ботаніками будь-якого ступеня підготовки. Рослини готові впоратися з незначними помилками дебютантів. Гібрид дає хороший урожай і в аутдорі, і в індорі.
Показать все Свернуть

Auto Alter Ego regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Vertigo x "X"-strain x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний психоделік, що впливає на свідомість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Alter Ego regular Ganja Seeds

Тривале схрещування auto Vertigo і X-Strain, привело до бажаного результату. Брідери досягли поставленої мети і явили світу ще один потужний універсальний гібрид. Регулярне насіння представленого автоквітучого сорту радують гроверів своїми сходами і врожайними сезонами.

Загальні характеристики конопель Alter Ego

Канабіс з легкістю виростає до позначки 100-120 сантиметрів, а з одного квадратного метра конопляр без особливих зусиль збирає близько половини кілограма якісної марихуани. Кущі компактні і пишні. Особливо приємно спостерігати за гровом з моменту дозрівання шишок. Вони повністю покриваються іскристими трихомами. Центральна кола має значні розміри. Рівень ТГК в смолі рідко знижується нижче 19%.

Вирощування конопель Alter Ego

Сорт auto Alter Ego regular оптимізований під вирощування ботаніками будь-якого ступеня підготовки. Рослини готові впоратися з незначними помилками дебютантів. Гібрид дає хороший урожай і в аутдорі, і в індорі. З моменту, як насіння опиниться в грунті, цвітіння почнеться досить швидко і триватиме не менше восьми-дев'яти тижнів. Приблизно в останній декаді зазначеного періоду слід уважніше придивлятися до рослин, щоб не пропустити потрібний конопляреві пік зрілості.

Медичне застосування конопель Alter Ego

Даний стрейн від сідбанка GanjaSeeds відноситься до комерційних, що жодним чином не заважає застосовувати його в лікувальних цілях. Штам рекомендується, як засіб від нудоти і безсоння, а також він усуне будь-яку форму стресу і депресії.

Аромат і ефект конопель Alter Ego

Аромат сорту настільки багатогранний, що не можна позначити його одним словом. Навіть готовий до вживання хеш може проявляти різні ароматичні ноти. У якийсь момент ви будете відчувати чіткий запах і смак грейпфрута, але пройде всього кілька тижнів і сухі смолисті суцвіття почнуть виділяти запах прянощів і лимона. Ефект характеризується, як потужний психоделік, що впливає на свідомість.