Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1726
Час цвітіння починається приблизно на п'ятий-шостий тиждень, а остаточне дозрівання суцвіть настає до десятого тижня або ближче до кінця третього місяця гровінга. Показник ТГК досягає 15% рівень КБД стабільно доходить до 0,8%.
Показать все Свернуть

Auto Dolche Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Cheese, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Cheese x Critical
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
так
Особливості:
однаково впевнено себе почувають в теплиці і на вулиці, але бояться заморозків
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємна легка ейфорія
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Dolche Cheese feminised Ganja Seeds

Auto Dolche Cheese feminised, створений українськими брідерами, був наділений цікавою генетикою. Схрещування таких відомих стрейнів, як «Сир» і «Critical Impact» послужило появі унікального гібриду. Додатково, для додання автоквіту і фемінізації, проміжний крос з'єднали з чистим рудералісом. Насіння конопель у фірмовій упаковці нашого банку подарує коноплярам бездоганні сходи!

Загальні характеристики конопель Dolche Cheese

Час цвітіння починається приблизно на п'ятий-шостий тиждень, а остаточне дозрівання суцвіть настає до десятого тижня або ближче до кінця третього місяця гровінга. Показник ТГК досягає 15% рівень КБД стабільно доходить до 0,8%. При відносно середній висоті зрілої рослини, з одного куща ви зможете без особливих зусиль зібрати від 70 до 100 г запаморочливого канабісу. У перерахунку на площу посіву це буде від 400 до 600 грам. Обсяг залежить в першу чергу від умов і від інтенсивності роботи рослинника з культурою.

Вирощування конопель Dolche Cheese

Техніка культивації даного сорту нічим не відрізняється від інших автоквітів. Головне вчасно реагувати на будь-які зміни. Особливо це відноситься до періоду вегетації. Бажано дотримуватися світлового режиму 18/6. Це ідеальна пропорція, яку рекомендують брідери. Рослини однаково впевнено себе почувають в теплиці і на вулиці, але бояться заморозків. Кращим варіантом стане теплий помірний клімат.

Медичне застосування конопель Dolche Cheese

За своїми властивостями штам безумовно, лікувальний. Він прекрасно справляється з депресією, емоційними спадами і стресом. Допоможе подолати тривожні стани і панічні атаки.

Аромат і ефект конопель Dolche Cheese

Для готового до вживання продукту характерний яскраво виражений сирний аромат. У процесі куріння вловлюються солодкуваті ноти молокопродуктів. Вплив марихуани виключно позитивний і крім приємної легкої ейфорії, ніхто не відмовиться трохи посміятися від душі. Хеш впливає вкрай м'яко і поступово, що не може не радувати.