Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07099
Звичайно, скористатися п'ятилітровим агротекстильним горщиком аж до харвеста вкрай складно, тільки якщо мова не йде про автоквітучі «карлики». Їх висота на піку зрілості рідко перевищує 60 сантиметрів.
Показать все Свернуть

Агротекстильний горщик 5 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Україна
Объем:
5 л
Размеры:
20х18 см
30 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Агротекстильний горщик 5 л

Незалежно від використовуваного простору для культивування марихуани, а також якості та кількості освітлення, типу застосовуваного грунту, коноплярам апріорі необхідні ємності для растішок. Причому, не має значення, ми говоримо про пагони що ледь проклюнулися або про дорослі рослини.

Звичайно, користуватися тільки п'ятилітровим агротекстильним горщиком аж до харвеста вкрай складно, тільки якщо мова не йде про автоквітучі «карлики». Їх висота на піку зрілості рідко перевищує 60 сантиметрів, і коренева система не настільки потужно розвивається, на відміну від високих і потужних кущів фотоперіодних сортів, яким мало і 10 літрового горщика. Невеликі резервуари ефективні для вирощування розсади до моменту остаточного перенесення на присадибну грядку, або в горщик більшого обсягу.

У порівнянні з пластиковими і керамічними горщиками, агротекстиль значно вигідніше за цілою низкою причин: відсутність крихкості конструкції, податливість стінок при розростанні коренів, не допускає утворення надлишків вологи, дозволяє «дихати» грунту, а значить реально знижує ризик ураження його грибком і цвіллю.