Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0279
Winnie Pooh feminised виведений спеціально для індорних умов, але продемонстрував прекрасний результат і у відкритому грунті. Початківцям-садівникам рекомендується використовувати горщики об'ємом від 10 літрів.
Показать все Свернуть

Winnie Pooh feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Top Skunk 44 x AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дозволить відкрити завісу у світ безмежної фантазії і творчого натхнення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Winnie Pooh feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Winnie Pooh - діамант в скарбничці селекціонерів Ganja Seeds. У генному «коктейлі» гібрида чудовим чином збалансовані індіка і сатіва в рівних пропорціях, які дозволяють випробувати не тільки піднесене почуття щастя, а й зануритися в солодкі миті вселенського умиротворення і гармонії.

Вінні Пух feminised повністю відцвітає за 7-9 тижнів. Стійкий аромат під час росту приховати глушилками не вдасться, тому рекомендується заздалегідь придбати хорошу систему вентиляції і вугільний фільтр. Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів. Структура кущів міцна і розгониста. Масивні гілки здатні витримати вагу шишечної маси і не потребують додаткової опори або підв'язки.

Сорт стійкий до епідемії гнилі і цвілі. Виводячи гібрид, брідери мали на меті задовольнити попит гроверів північних широт, тому штам вийшов швидкоквітнучим. Він володіє високим імунітетом до різних захворювань і легко протистоїть погодним примхам.

Походження конопель Winnie Pooh

Отримати фемінізоване насіння конопель Вінні Пух селекціонерам вдалося після схрещування Top Skunk 44 зі знаменитим АК 47. Гібрид увібрав відмінні риси своїх батьків, стійкість до температурних перепадів і високу психоактивність. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Winnie Pooh

Winnie Pooh feminised виведений спеціально для індорних умов, але продемонстрував прекрасний результат і у відкритому грунті. Початківцям-садівникам рекомендується використовувати горщики об'ємом від 10 літрів. В якості поживної основи краще використовувати суміш кокосового волокна, збагаченої землі і крупного перліту. Рослини повністю розкриють свій потенціал при освітленні в 400-600 Ватт Днат. У скромних оранжереях можна використовувати ЕСЛ або ЛЕД світильники від 100 Ватт.

Піддатливість і гнучкість гілок дозволяють застосовувати до кущів техніку LST, SCROG, а також SOG. Клонування материнської рослини дозволить значно підвищити врожайність.

Смак і ефект конопель Winnie Pooh

Проліковані шишки Winnie Pooh feminised заповнять простір дивовижним букетом, який поєднує лимонний і апельсиновий аромат, обрамлений нотками вологої землі. Насичений оліями дим дозволить відкрити завісу у світ безмежної фантазії і творчого натхнення. Крім ейфорійного зльоту, цінителя селекційного канабісу чекатиме приємне занурення в гавань спокою та релаксу. Після вживання розум не паморочиться, а думки прояснюються.

Медичні характеристики конопель Winnie Pooh

Екстракти сорту часто застосовують для усунення больових симптомів, призначають пацієнтам, що страждають на бронхіальну астму, глаукому, хворобою Паркінсона, а також при треморі і депресивному настрої. Сухі суцвіття добре допомагають стимулювати апетит і підвищують життєвий тонус.