Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS25370
Культивація Білої Вдови х Джека Херера feminised не викличе труднощів і не забере багато часу навіть у не досвідченого садівника. Сорт був спеціально виведений для індорного способу, але на практиці добре себе показав і у відкритому грунті.
Показать все Свернуть

White Widow x Jack Herer feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, церебральний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Jack Herer feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель White Widow x Jack Herer fem - приголомшливий гібрид від брідерів Ganja Seeds. Рослини вразять невибагливістю і піддатливістю в процесі вирощування. З висадженого насіння 100% формуються тільки жіночі кущі, що дозволяє гроверу виростити справжню сенсімілью.

Сорт характеризується підвищеною продуктивністю смоли, важкими суцвіттями і міцною структурою куща, що дозволяє витримати величезну масу блискучих шишок. Повністю відцвітає за 10-12 тижнів. У висоту кущі рідко досягають 100 сантиметрів. Шляхетний родовід штаму наділив його стійким імунітетом до цвілі і гнилі.

Походження конопель White Widow x Jack Herer

Насіння конопель White Widow x Jack Herer feminised отримане при схрещуванні всесвітньо відомого Джека Херера, названого в честь дослідника і пропагандиста легалізації канабісу, і Білої Вдови, невибагливої власниці потужного психоактивного потенціалу, що дозволив їй здобути перемоги на всіх відомих конкурсах, присвячених канабіс культурі. Гібрид успадкував кращі характеристики своїх батьків. Рівень ТГК коливається в межах 22%.

У генному «коктейлі» дивно гармонійно поєднується індіка і сатіва в рівних пропорціях.

Особливості вирощування конопель White Widow x Jack Herer

Культивація Білої Вдови х Джека Херера feminised не викличе труднощів і не забере багато часу навіть у не досвідченого садівника. Сорт був спеціально виведений для індорного способу, але на практиці добре себе показав і у відкритому грунті. Компактні розміри дозволяють заховати плантацію в густій траві або серед квітів на дачній ділянці.

Стрейн спокійно переносить тренування, піддається технікам LST, SOG і SCROG. Найбільших результатів досягне гровер, який висадив "горіхи" в горщики об'ємом від 15 літрів. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Використовуючи хімічні добрива, необхідно постійно стежити за рівнем кислотності грунту і не допускати її перевищення.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат, але в обмежених, маленьких боксах, можна застосовувати ЛЕД і ЕСЛ від 150 Ватт. Урожайність в індорі під сіткою становить 600-800 грам сухих бутонів з одного квадратного метра або до 450 грам з куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель White Widow x Jack Herer

Класична композиція, наповнена відтінками землистості і благородного Skunk, чудовим чином поєднується з нотами польових квітів і цитрусових. Дим кислий, густий і м'який. Після першої затяжки дарує відчуття просвітлення і ясності думки. Приємна хвиля ейфорії поступово зміниться глибоким і цілком обволікаючим "Стоуном", який поведе свідомість в царство спокою та подарує тілу приємну розслабленість.

Медичні характеристики конопель White Widow x Jack Herer

В якості медичного засобу суцвіття і екстракти призначають пацієнтам, що страждають депресією, бронхіальною астмою, розсіяним склерозом і глаукомою. Також штам відмінно знімає больовий симптом різної природи і може використовуватися в якості м'язового релаксанта.

У магазині можна купити насіння конопель White Widow x Jack Herer fem у фірмовій упаковці Ganja Seeds.