Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2517
«Горіхи» миттєво прокльовуються і формують стійкі рослини з бездоганним імунітетом. Кущі не бояться перепадів температури, цвілі і комах-шкідників.
Показать все Свернуть

White Widow x Early Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x Early Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
застає курця зненацька, відправляючи в світ спокою і свободи
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Early Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель представленого сорту стане ідеальним посадковим матеріалом, як для професійного конопляра, так і для гровера, який тільки починає. «Горіхи» миттєво прокльовуються і формують стійкі рослини з бездоганним імунітетом. Кущі не бояться перепадів температури, цвілі і комах-шкідників. Гарний зовнішній вигляд і безліч посипаних сяючими трихомами шишок доставлять неймовірну естетичну насолоду рослинникам в процесі гровінгу.

Походження конопель White Widow x Early Skunk

Фемінізований сорт конопель «Біла Вдова х ІРЛІ Сканк» виведений селекціонерами за допомогою схрещування відомої в усьому світі White Widow і популярного Early Skunk. Отриманий гібрид перейняв у предків виняткові якості, що сприяють продуктивності і потужному впливу на організм.

Особливості вирощування конопель White Widow x Early Skunk

Штам адаптований під умови аутдору, індору і Greenhouse. Якщо ботанік вирішить купити насіння конопель цього сорту, то його чекає найледачіша культивація.

У відкритому грунті рослині необхідна лунка об'ємом від 15 літрів, заповнена сумішшю грунту зі збагаченої землі, перліту і кокосового волокна. Скоротити частоту поливу в Outdoor цілком можливо при додаванні в грунт засобу під назвою «Гідрогель». Капсули гелю, ввібравши потрібну кількість вологи, зберігають Н2О до тих пір, поки канабіс не почне відчувати «спрагу».

У домашньому гроутенті ботаніку слід встановити:

Лампу від 400 ват Днат;
Вентилятор для обдування листя;
Загальну вентиляцію з вугільним фільтром.
Регулярний полив, контроль кислотності грунту і вологості повітря, а також періодичне підгодовування, що допоможе досягти максимально можливого врожаю відмінної якості.

Смак і ефект конопель White Widow x Early Skunk

В ароматі пролікованих сухих шишок кожен гурман знайде для себе щось особливе. Ноти фруктів, легкої землистої і мокрої деревини простежуються найчастіше. Вплив застає курця зненацька, відправляючи в світ спокою і свободи. Гібрид підходить для вечірнього вживання, самотньої прогулянки або медитації.

Медичне застосування конопель White Widow x Early Skunk

Лікарські властивості марихуани застосовуються в терапії астми, епілепсії, глаукоми, розсіяного склерозу і депресії. Екстракти чудово усувають різного роду больові прояви.