Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS25015
Застосувавши техніку культивації SCROG, садівник зможе зняти до 600 грам з одного квадратного метра. Найбільшої врожайності можна досягти, використовуючи горщики об'ємом від 15 літрів або застосувавши техніку SOG.
Показать все Свернуть

White Widow x Chronic feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Chronic
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
моментально підносить свідомість в долини святкової ейфорії, захоплення і творчих відкриттів
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Chronic feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель White Widow x Chronic - унікальний гібрид, що формує невисокі рослини з темним листям, міцною структурою і пишними формами. Переважання індіки в генному пантеоні стрейна дозволяє кущам нарощувати важкі і тугі шишки, облиті ароматною смолою. Штам підходить для новачків, тому що не боїться різких перепадів температур, податливий до тренувань і володіє винятковим імунітетом до захворювань, цвілі і гнилі. Не боїться перегодовування, тому простить багато помилок починаючому садівнику.

Під час цвітіння кущі виділяють їдкий, але приємний аромат, що поєднує ноти м'яти, фруктів і мускусу. На піку цвітіння запах в буквальному сенсі здатний проникнути крізь стіни, тому рекомендується встановити хорошу систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром. Цвітіння триває 7-9 тижнів. Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів в індорі.

Походження конопель White Widow x Chronic

Вдосконалений гібрид вийшов завдяки схрещуванню Білої Вдови і легендарного Хроніка. Увібравши в себе тільки кращі характеристики батьків, штам готовий довести кожному конопляру на скільки простим може бути гров. Рівень ТГК досягає 20%.

Елітне фемінізоване насіння конопель White Widow x Chronic гарантують гроверу формування тільки жіночих кущів.

Особливості вирощування конопель White Widow x Chronic

Конопля оптимізована під умови відкритого грунту, а також скромної домашньої оранжереї. Застосувавши техніку культивації SCROG, садівник зможе зняти до 600 грам з одного квадратного метра. Найбільшої врожайності можна досягти, використовуючи горщики об'ємом від 15 літрів або застосувавши техніку SOG. Притримуючи материнську рослину на стадії вегетативного росту, конопляр матиме постійний доступ до клонів улюбленого сорту.

Піддатливість і гнучкість рослин дає можливість поекспериментувати, застосовуючи різні загибания (LST) і прищипування верхівки.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. В умовах обмеженого простору (в системному блоці) можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД світильники потужністю від 100 Ватт. Урожай в аутдорі збирають в середині жовтня.

Смак і ефект конопель White Widow x Chronic

В запашній композиції штаму можна розпізнати м'ятну свіжість, нотки мускусу і фруктового бризу. Дим густий і м'який. Залишає приємний сканковий післясмак і моментально підносить свідомість в долини святкової ейфорії, захоплення і творчих відкриттів. Надихаючий хай хвилеподібно чергується з розслаблюючим і злегка сковуючим "Стоуном" дозволяючи насолодитися найкращим збалансованим впливом індики і сатіви.

Медичні властивості конопель White Widow x Chronic

Лікувальні властивості White Widow x Chronic дозволяють застосовувати штам в медичних цілях для зняття пригніченого стану, депресії, а також для підвищення життєвого тонусу. Екстракти і проліковані суцвіття добре знімають больові симптоми, стимулюють апетит і лікують безсоння.