Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS691
Штам підходить для культивації в домашніх умовах і аутдорі, а також стане прекрасним варіантом для дебютного грову. Індор вимагає установки вентиляції з вугільним фільтром.
Показать все Свернуть

White Russian regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
тривалий, потужний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание White Russian regular Ganja Seeds

Брідери сідбанка Ganja Seeds не покладаючи рук працювали над виведенням стабільного регулярного сорту «Білий Російський». Стрейн був отриманий методом схрещування Білої Вдови і AK-47. Кожен сезон гровери прагнуть купити якісне насіння конопель у фірмовій упаковці від нашого банку. «Горіхи» показують відмінну схожість і радують міцними сходами.

Загальні характеристики конопель White Russian

Висота рослин рідко перевищує 120 сантиметрів, при цьому з одного квадратного метра гровер зніме близько 500 грам ароматних щільних шишок. Високий рівень ТГК досягає 22%! Насичено-зелені суцвіття прикрашають яскраво-помаранчеві волоски, які відрізняють стрейн від інших представників культури.

Вирощування конопель White Russian

Штам підходить для культивації в домашніх умовах і аутдорі, а також стане прекрасним варіантом для дебютного грову. Індор має на увазі установку вентиляції з вугільним фільтром, оскільки яскравий аромат канабісу може вийди далеко за межі боксу і кімнати. Висаджуючи рослини під відкритим небом, слід передбачити доступ прямих сонячних променів до каннабісу від світанку до заходу сонця.

Медичне застосування конопель White Russian

Гібрид широко застосовують в медицині. Ароматна марихуана допомагає при хронічних болях, анорексії, глаукомі, а також в терапевтичному комплексі при бронхіальній астмі.

Смак і ефект конопель White Russian

Щільні суцвіття виділяють плодовий запах, який відтіняється нотками вершкового сиру. Тривалий і сильний вплив стаффа дозволяє відпочити від нав'язливих і докучливих думок, а також розслабитися і в повній мірі відчути стан спокою й умиротворення.