Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2212
Компактність дозволяє застосовувати SCROG, а в умовах відкритого грунту - маскувати плантацію в густій траві і серед чагарників.
Показать все Свернуть

White Rhino feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x North American
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
повністю обволікаюча хвиля скам'яніння і умиротворення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Rhino feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель White Rhino - чудовий F1 гібрид з "Білими генами", що дозволяють кущам продукувати величезну кількість смоли. До кінця цвітіння рослини стають схожі на засніжені ялинки через щедрий килим блискучих трихом. Домінуюча індіка подарувала сорту можливість формувати тугі і дуже важкі суцвіття. Щоб уникнути надлому під вагою шишечної маси рекомендується завчасно підв'язати найперспективніші гілки.

Вперше сорт був виведений командою Green House. Брідери Ganja Seeds повторили досвід закордонних колег і вивели свого "Білого носорога", який не поступається якістю, потужністю і ароматом оригіналу.

Рослини рідко досягають у висоту 100 сантиметрів і повністю відцвітають за 9-10 тижнів. Під час цвітіння бутони виділяють насичені фруктові пахощі, які доведеться маскувати.

Походження конопель White Rhino

White Rhino був виведений шляхом з'єднання стабільної генетики індічних сортів канабісу з підніжжя афганських гір, бразильської сатіви і добірних лендрейсів родом з Індії. Одержаний гібрид успадкував стійкість до заражень, короткий період цвітіння і карколомну міць. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель White Rhino

Фемінізоване насіння конопель "Білий носоріг" - відмінний посадковий матеріал як для умов домашньої оранжереї, так і для вуличної культивації. Компактність дозволяють застосовувати SCROG, а в умовах відкритого грунту - маскувати плантацію в густій траві і серед чагарників.

В якості поживної основи використовують збагачений мікроелементами грунт або суміш, що складається з крупного перліту, багатого на елементи ґрунту і кокосового волокна. Найбільшої результативності гровер доб'ється, вирощуючи штам в ємностях, об'ємом від 10 літрів.

З огляду на, що в стрейні домінує індіка, досвідчені садівники рекомендують оснастити гроубокс обдувом і контролювати рівень вологості щоб уникнути появи цвілі.

З одного квадратного метра під сіткою можна зібрати до 600 грам сухих смолистих шишок або до 500 грам з однієї рослини в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель White Rhino

Ароматична палітра сухих суцвіть наповнить приміщення свіжим фруктовим бризом, в якому чітко вловлюються нотки винограду, апельсину і лайма. Жорсткий і терпкий дим може викликати подразнення, але при правильному проліковуванню цей недолік зникає. Після першої затяжки растамана очікує цілком обволікаюча хвиля скам'яніння і умиротворення. Метушливі думки припинять свій хід, дозволяючи насолодитися творчою єдністю із Всесвітом.

Медичні характеристики конопель White Rhino

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати штам в медичних цілях для лікування бронхіальної астми, глаукоми, хвороби Паркінсона, а також знижує частоту тремору. Сухі суцвіття допоможуть відновити сон і підвищать життєвий тонус. Можна застосовувати в якості м'язового релаксанта і засобу від депресії.

У магазині можна купити насіння конопель F1 в оригінальній упаковці Ganja Seeds, що перешкоджає пошкодженню посадкового матеріалу під час транспортування.