Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03318
Насіння конопель White Gum feminised підходить для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Кущі прекрасно тренуються і піддаються техніці SCROG і SOG. Рослини сприймають будь-яке запропоноване добриво і не бояться перегодовування.
Показать все Свернуть

White Gum feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
поступовий підйом сил зміниться умиротворенням
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Gum feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель White Gum feminised - індік-сатівний гібрид від українського банку насіння Ganja Seeds. Сходи відрізняються вражаючою швидкістю і живучістю. Штам невибагливий і підходить для першого грову. Стрункі рослини формують велику кількість щільних суцвіть, які щедро продукують ароматну смолу.

Культура була розроблена спеціально для вирощування в домашніх умовах, проте на вулиці стрейн також демонструє вражаючі результати. Ідеальний баланс суцвіть і листя дозволяє сонячним променям проникати до нижніх суцвіть, що позитивно позначається на врожайності. ТГК досягає 19%.

White Gum - стабільний фемінізований гібрид. Рослини виростають однакових розмірів і дозволяють садівникові заздалегідь спрогнозувати урожай. Штам добре протистоїть цвілі і гнилі, а також легко переносить капризи погоди. Сильний вітер, посуха і тривалий період проливних дощів не вплинуть на здоров'я кущів.

Під час цвітіння бутони виділяють приємний аромат, наповнений неоднозначним поєднанням солодких тонів і екзотичних фруктів.

Родовід White Gum

Насіння конопель White Gum feminised були отримані в результаті схрещування добірних фенотипів легендарної "Білої вдови" з всесвітньо відомим Bubblegum.

Особливості вирощування конопель White Gum

Насіння конопель White Gum feminised підходять для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Культура надає перевагу об'ємним горщикам від 10 літрів і порадує гровера високим урожаєм тугих шишок 400-500 грам з одного метра квадратного. Стрейн не вимогливий до висвітлення і добре себе почуває під лампами від 150 ват Днат.

Кущі прекрасно тренуються і піддаються техніці SCROG і SOG. Рослини сприймають будь-яке запропоноване добриво і не бояться перегодовування. Цвітіння триває 8-9 тижнів, а в аутдорі харвест очікують в жовтні.

Потужна коренева система потребує містких горщиків 8-15 літрів. У ємностях від 20 літрів можна виростити справжнього пухнастого монстра. Контейнери наповнюють живильним субстратом, що складається з суміші торфу, кокосового волокна і землі, збагаченої азотом, фосфором і калієм. Такий субстрат дозволить кореневим ниткам безперешкодно розвиватися, а наявність необхідних для живлення елементів дає можливість пройти всю стадію вегетативного росту без внесення підгодівлі і добрив.

Смак і ефект конопель White Gum

Ароматична палітра сухих суцвіть сорту наповнена витонченими інтонаціями цитруса і м'яти, а густий дим залишає чарівний післясмак фруктової жуйки. Ефект м'який, але тривалий. Після першої затяжки відчувається розмірений підйом сил, що супроводжується припливом творчої енергії. Після насиченого зльоту настає нетривала пауза умиротворення, що веде до сну. Сорт підходить для вживання у вечірній час доби.

Медичні характеристики конопель White Gum

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати сухі суцвіття і екстракти як м'язовий релаксант, а також знеболюючий засіб.

Замовити насіння конопель в нашому магазині можна в два кліка. Весь матеріал відправляється у фірмовій упаковці сідбанка і має високий відсоток схожості за умови попереднього замочування у воді і пророщування у ватяних дисках.