Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06086
Елітне насіння конопель Umai feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Штам був отриманий шляхом схрещування рідкісних стрейнів канабісу індіка. Тривалий процес стабілізації дозволив отримати прекрасний штам, що володіє високим потенціалом врожайності, чудовим зовнішнім виглядом і ефектом.
Показать все Свернуть

Umai feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
почуття розслабленості і радості
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Umai feminised Bang Seeds

Umai feminised - прекрасний сорт селекційного канабісу з домінуючою індіка в генному пантеоні. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується прекрасним пряним ароматом. Приховати запах допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Бутони на рослині формуються великими і важкими. До кінця цвітіння все листя на кущі набуває дивовижного сяйва за рахунок щедрого килима блискучих трихом. Концентрація ТГК в смолі рослин досягає 20%. В умовах домашньої оранжереї кущі витягуються до 150 сантиметрів, а на вулиці можуть досягати 200 см.

Фемінізовані насіння конопель цього сорту - чудовий посадковий матеріал. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, дозволяючи садівникові заздалегідь спрогнозувати врожай і раціонально використовувати площу для посіву.

Походження конопель Umai

Елітне насіння конопель Umai feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Штам був отриманий шляхом схрещування рідкісних стрейнів канабісу індіка. Тривалий процес стабілізації дозволив отримати прекрасний штам, що володіє високим потенціалом врожайності, чудовим зовнішнім виглядом і ефектом.

Особливості вирощування конопель Umai

Культивація цього стрейну може викликати деякі труднощі у початківців садівників. Чиста індіка вельми схильна до пліснявої епідемії і дуже чутлива до високого рівня вологості. Однак якщо гровер створить кущам необхідні умови, то, безсумнівно, отримає високий врожай важких бутонів.

Висаджують "горіхи" або розсаду цієї культури в просторі горщики від 7 літрів. В умовах відкритого грунту рекомендується викопувати лунки глибше - від 15-20 літрів. Наповнюють їх поживною сумішшю складеної з кокосового волокна, великого перліту і збагаченої землі (в рівних пропорціях).

Оптимальне освітлення - від 400 ват Днат. У скромних гроурумах можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 150 ват. Рекомендований рівень вологості - не вище 45%. З одного квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам сухих суцвіть.

Аромат і ефект конопель Umai

Чудовий аромат прянощів заповнить весь простір, в якому растаман вирішить подрібнити висушену і грамотно проліковувати шишку цього стрейну. Наповнений маслами білосніжний дим подарує чудове почуття розслабленості, невагомості і повної відстороненості від зовнішнього світу. Радості безмовного творення не буде меж, а закінчиться дія плавним переходом в світ мрій і солодкого сну. Початківцям дегустаторам слід бути обережніше з дозуванням. Оригінальна індіка може викликати певні фрактальні бачення, які через недосвідченість можна класифікувати як галюцинації.

Медичне застосування конопель Umai

Дана культура не належить до медичних сортів, проте його іноді застосовують в якості легкого заспокійливого і розслабляючого засобу.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Umai feminised у фірмовій упаковці від сідбанка BangSeeds.