Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03997
Кущі виглядають своєрідно, але завжди красиво, за рахунок того, що шишки конопель, як і інші частини, у міру дозрівання стають практично пурпуровими. У суцвіть довжина може досягати п'ятдесят сантиметрів і це не межа.
Показать все Свернуть

Twilight feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Outdoor
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відразу захоплює ваш розум і тіло сильною дозою скам'яніння і заспокійливим ефектом, для якого найкращим рішенням буде зручна поза лежання на улюбленому дивані
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
667 грн.

Описание Twilight feminised Dutch Passion Seeds

Прекрасний зразок генетики Afghani зі стовідсотковою індікою в фенотипі і схильністю до вирощування у відкритому грунті. Батьки сорту не повідомляються творцями з банку насіння Dutch Passion. Проте, штам популярний і затребуваний серед гроверів різного рівня підготовки, аж до дебютантів. Кінець сезону приносить радість абсолютно всім.

Загальні характеристики конопель Twilight

При оптимальній висадці насіння в середині травня, зібрати врожай ви зможете вже до кінця вересня. В крайньому випадку, харвест може зміститися на 7-10 днів в сторону жовтня. Цвіте ця фіолетова конопля не більше восьми тижнів, досягаючи висоти в межах одного-півтора метрів. Але навіть при такій невеликій висоті, врожайність у стрейна стабільно вражаюча. Частка ТГК в ганжі становить близько 15%.

Вирощування конопель Twilight

Як ми вже згадували вище, пріоритетне культивування - вирощування конопель у відкритому грунті. Зовнішність - не менш важлива гідність Twilight. Кущі виглядають своєрідно, але завжди красиво, за рахунок того, що шишки конопель, як і інші частини, у міру дозрівання стають практично пурпуровими. У суцвіть довжина може досягати п'ятдесят сантиметрів і це не межа. Так що не тільки початківцям, але і досвідченим коноплярам є де розвернутися.

Медичне застосування конопель Twilight

Для боротьби з наслідками артриту і купірування хронічного болю, канабіс Твілайт підходить в повній мірі. Вживання марихуани бажано у вечірній час, щоб не втратити цілий день.

Запах, аромат і ефект конопель Twilight

Характерному аромату афганки повністю відповідає і смак, з приємною кислинкою. Дим марихуани відразу захоплює ваш розум і тіло сильною дозою скам'яніння і заспокійливим ефектом, для якого найкращим рішенням буде зручна поза лежання на улюбленому дивані.