Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06085
Фемінізовані насіння конопель цього стрейну гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабісу. До кінця життєвого циклу майже весь кущ буде покритий щедрим килимом блискучих трихом, що дозволить садівникові виготовити висококласний гашиш.
Показать все Свернуть

Turpan feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze X White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
обволікаючий "стоун", що супроводжується повним релаксом і почуттям невагомості
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Turpan feminised Bang Seeds

Фотоперіодний фемінізований сорт конопель Turpan - чудовий гібрид від генетиків сідбанка BangSeeds. Стрейн швидко завоював популярність у багатьох гроверів планети завдяки високому потенціалу врожайності, відмінному аромату і прекрасного впливу. Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим хвойним ароматом з відтінками пахощів. У висоту рослини досягають 160 сантиметрів в умовах гроурума, а на вулиці можуть дотягнутися до 200 см. Кущі таких розмірів буде складно замаскувати, тому цінителям аутдору рекомендується заздалегідь підшукати непривабливі галявинки далеко від можливих стежок грибників і ягідників.

Фемінізовані насіння конопель цього стрейну гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабісу. До кінця життєвого циклу майже весь кущ буде покритий щедрим килимом блискучих трихом, що дозволить садівникові виготовити висококласний гашиш. Концентрація ТГК в смолі досягає 21%. Такий показник дарує право культурі закрутити голову навіть толерантному цінителеві селекційної марихуани.

Походження конопель Turpan

Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Turpan feminised - прекрасний посадковий матеріал, який був отриманий селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарного ароматного сорту Haze з не менш відомим чемпіоном всіх відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі - White Widow. Біла Вдова нагородила Турпан високою продуктивністю смоли, а також хорошим ефектом, а від Хейз гібриду дістався стійкий аромат і імунітет до цвілі і гнилі.

Особливості вирощування конопель Turpan

Насіння конопель цього стрейну рекомендується попередньо замочити в склянці з водою на 12-24 години, після чого проростити між вологими ватними дисками і дуже акуратно (пінцетом) посадити в торф'яні таблетки білим корінцем вниз. Після того як розсада зміцніє, її можна пересадити у великий горщик від 5-7 літрів. В умови відкритого грунту стрейн висаджують при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

Рослини цього сорту добре клонуються, що дозволить гроверу більш раціонально використовувати наявну площу для культивації та отримати чудовий врожай смолистих бутонів. Рекомендоване освітлення - від 400 ват Днат. З квадратного метра знімають до 800 грам сухих шишок.

Кущі добре відгукуються на регулярний полив і помірне внесення добрив, особливо на стадії цвітіння.

Аромат і ефект конопель Turpan

Запах хвойного лісу з відтінком ладану заповнить все приміщення, в якому растаман вирішить згорнути косячок з шишки цього стрейну. М'який білосніжний дим подарує обволікаючий "стоун", що супроводжується повним релаксом і почуттям невагомості. Вплив закінчується плавним зануренням в царство Морфея, тому не рекомендується вживати штам в денний час.

Медичне застосування конопель Turpan

Терапевтичний потенціал цього канабісу дозволяє використовувати його для зняття нервової напруги.