Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07041
Даний кактус є різновидом Trichocereus candicans, але відрізняється шипами майже чорного кольору, особливо на ранній стадії зростання. В даний час цей суккулент не вважається окремим видом.
Показать все Свернуть

Trichocereus chilensis var. panhoplites

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Echinopsis/Ехінопсіс
Основна діюча речовина:
Мескалін
Стебло:
не більше 14 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Кокімбо (Чилі), по всій південній частині Аргентини
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
433 грн.

Описание Trichocereus chilensis var. panhoplites

Trichocereus chilensis var. panhoplites - прекрасний колючий представник земної флори, здатний відправити шукача містичних знань в неймовірну подорож поза часом і простором. Даний кактус є різновидом Trichocereus candicans, але відрізняється шипами майже чорного кольору, особливо на ранній стадії зростання. В даний час цей суккулент не вважається окремим видом, а лише є одним з варіантів фенотипів Echinopsis chiloensis.

Походження кактуса Trichocereus chilensis var. panhoplites

Насіння галлюциногенного кактуса Trichocereus chilensis var. panhoplites було доставлене нам з Кокимбо (Чилі). Поширена ця рослина також по всій південній частині Аргентини. Особливо велика концентрація таких сукулентів була виявлена поблизу чилійського містечка Овалье.

Зовнішній вигляд кактуса Trichocereus chilensis var. panhoplites

Довгий насичено-зелений стовбур може досягати 90 сантиметрів в домашніх умовах і до 8 метрів в природних. Кактус з віком може розростатися в чагарник або формувати форму дерева. Бічні гілки виникають поблизу основи під прямим кутом до основного стебла. Плоди довгасті і мають червонуватий відтінок.

На центральному стеблі формується від 10 до 17 широких ребер, розділених вузькими борозенками, які, в свою чергу, розділені на великі горбки навіть в зрілому віці. На ребрах спостерігаються великі білуваті ареоли, розташовані на відстані 2 сантиметрів один від одного.

Бічні колючки товсті і чорні в ранньому віці, але тоншають і стають сірими ближче до зрілості. На кроні виростає від 1 до 4 центральних шипів, довжина яких сягає 20 сантиметрів.

Квіти відкриті протягом усього дня. Мають перлинно-білий окрас. Довжина в поперечнику становить 10-14 сантиметрів. Зовнішні сегменти квіток також білі, але іноді зустрічаються з легким коричневим або червоним відливом. Внутрішні сегменти білі і загострені.

Вирощування кактуса Trichocereus chilensis var. panhoplites

Насіння кактуса Trichocereus chilensis var. panhoplites висаджують в родючий і багатий на поживні елементи грунт. Даний суккулент легко переносить низькі температури (до - 12 градусів за Цельсієм), тому прощає термічні помилки початківця етноботаніка. Цей різновид галюциногенних рослин також не боїться надмірних переливів і не схильний до загнивання кореневої системи.

Удобрювати суккулент слід регулярно протягом усього вегетативного циклу. Як правило, підживлення вносять раз на місяць. Культивуючи кактуси в приміщенні, необхідно забезпечити їм яскраве освітлення від 45 Ватт ЕСЛ. При переході в зимову сплячку слід обмежити полив і припинити вносити добрива.

Довідка! Швидкість зростання у цього представника шаманських провідників вражає. За рік вони можуть набрати до 20 сантиметрів у висоту.

Вживання і ефект кактуса Trichocereus chilensis var. panhoplites

Вживають в основному серединну зелену масу кактуса, розташовану під прозорою шкіркою. Її відварюють протягом 7 годин і випивають. Через 30-60 хвилин починають проявлятися зорові галюцинації, простір починає танцювати і з'являються фрактальні видіння. Яскраві спалахи усвідомлення згладжуються неспішною м'якістю подорожі, даючи час на обдумування і сприйняття нової інформації. Надихаюча ейфорія може перерости в жаркий екстаз, наповнений одкровеннями і шаленим щастям власного буття нерозривним із зовнішнім і внутрішнім світом.

Перед вживанням такого відвару рекомендується за кілька днів утриматися від сексуальної близькості, вживання алкоголю, м'яса, молока, сиру, а також будь-яких наркотичних і психотропних речовин.