Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07040
Концентрація основного алкалоїду в соку суккулента значно нижче, ніж у представників лофофора, але це з лишком окупається масою готового до вживання сухого продукту.
Показать все Свернуть

Trichocereus candicans

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Echinopsis/Ехінопсіс
Основна діюча речовина:
Мескалін
Стебло:
не більше 12 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Еквадор, центр Аргентини
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
433 грн.

Описание Trichocereus candicans

Trichocereus candicans - один з найвибагливіших представників кактусів для вирощування в домашній оранжереї. Росте набагато швидше своїх мескалінових побратимів і вражає своїми значними розмірами. Концентрація основного алкалоїду в соку суккулента значно нижче, ніж у представників лофофора, але це з лишком окупається масою готового до вживання сухого продукту. Тріхоцереус користувався великою популярністю у жителів Південної Америки. Його використовували в церемоніальних цілях як галюциноген. Крім основного алкалоїду в соку рослини присутні:

  • Кандіцин;
  • Горденін;
  • Тирамін;
  • N-метілтірамін.

Походження кактуса Trichocereus candicans

Ареал поширення Trichocereus candicans досить широкий. В основному росте в Еквадорі і далі на південь до центральної Аргентини. Зростає на висоті від 0 до 2000 метрів над рівнем моря на бідних грунтах. Насіння кактуса, представлене в нашому магазині було привезене з Чилі.

Зовнішній вигляд кактуса Trichocereus candicans

У природних умовах Тріхоцереус може виростати до 10 метрів у висоту, але в домашній оранжереї його розміри значно менші і рідко перевищують 100 сантиметрів у висоту. Стебло яскраво-зеленого кольору, іноді згинається. Розмір шипів варіюється від 2 до 6 сантиметрів. Колючки жовтуваті або білі, прямі та гострі.

Кактус прекрасний під час цвітіння. Воронкоподібні білі квіти в діаметрі можуть досягати 12 сантиметрів і завдовжки до 18-20 см. Лусочки на квітковій трубці яйцеподібні, загострені, в пазухах знаходяться довгі волоски. Аромат, що виділяється під час цвітіння нагадує аромат лілії. Насіння формується в червоних овальних плодах.

Довідка! Розпускаються квіти цього суккулента ближче до заходу і закриваються до середини дня.

Вирощування кактуса Trichocereus candicans

Насіння галлюциногенного кактуса Trichocereus candicans висаджують в заздалегідь підготовлений грунт після попереднього замочування у воді на 24 години. Грунт повинен містити рівну кількість річкового піску, торфу, садовий грунт, перліт, гравій та компост. Іноді ботаніки додають до суміші деревне вугілля, яке запобігає загниванню кореневої системи.

Найбільш корисними добривами в період росту є підживлення з високим вмістом фосфору і суперфосфату.

Кактуси люблять розсіяне світло. В якості освітлення використовують ЕСЛ лампи від 25-35 Ватт або фітолампи. Температура в літній час повинна бути в діапазоні + 22-25 градусів за Цельсієм, а в сезон сплячки (зимовий) + 10-15 градусів.

Довідка! Дані сукуленти рекомендується пересаджувати кожні два роки в горщики більшого обсягу.

Вживання і ефект кактуса Trichocereus candicans

Вживають Тріхоцереус в сирому і сушеному вигляді. Для відвару береться необхідна кількість сирого кактуса. Зазвичай 300 грам. З нього видаляються шипи і акуратно зрізається прозора шкірка, під якою розташований насичено-зелений шар, який плавно переходить в білу м'ясисту масу. Саме зелений шар і потрібен для приготування чарівного відвару. Заготовлену частину кладуть в каструлю і заливають водою. Вариться напій близько 7-8 годин. В результаті виходить несмачна слизька рідина об'ємом 0,3, 0,5 літра. Цього достатньо для одного мандрівника. Ефект настає поступово і в перші 30-40 хвилин може супроводжуватися нападами нудоти, що плавно переходить в безтурботне розслаблення. Звуки і кольори посилюються і сприйняттю стають доступні нові кордони усвідомлення. У фазі видінь мандрівник закрутиться у вирі пульсуючих візерунків і образів. Подорож може тривати до 8 годин.