Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2200
Елітне насіння конопель Top Skunk 44 x AK 47 feminised було створене виключно для любителів індорного грову, проте в більш теплих широтах стрейн продемонстрував прекрасні результати і у відкритому грунті.
Показать все Свернуть

Top Skunk 44 x AK 47 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Top Skunk 44 x AK47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує відчуття барвистого польоту по простору геніальних відкриттів і творчих ідей
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Top Skunk 44 x AK 47 feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Top Skunk 44 x AK 47 - низькорослий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Компактні розміри стрейна злегка позначилися на його врожайності, але аж ніяк не на якості. Сходи радують стрімким ростом і широким густим листям. Рослина формує шикарну центральну колу і кілька коротких бічних гілок, на яких дозрівають важкі і ароматні шишки.

Висота рослини рідко перевищує 60 сантиметрів, а цвітіння триває всього 9 тижнів. У процесі росту кущі виділяють приємний, але стійкий аромат цитрусових і прянощів.

Походження конопель Top Skunk 44 x AK 47

Це фемінізоване насіння конопель селекціонери Ganja Seeds отримали в результаті з'єднання оригінальної сканкової генетики і чемпіона всіх відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі - АК 47. Одержаний гібрид успадкував неймовірну міць, аромат, невибагливість і підходить для початківців коноплярів. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Top Skunk 44 x AK 47

Елітне насіння конопель Top Skunk 44 x AK 47 feminised буквально створене виключно для любителів індорного грову, проте в більш теплих широтах стрейн продемонстрував прекрасні результати і у відкритому грунті. В якості поживного субстрату використовують суміш кокосового волокна, крупного перліту і збагаченої землі. Висаджувати розсаду у відкритий грунт рекомендується при усталеній нічний температурі +10 градусів за Цельсієм. Компактні розміри кущів дозволять замаскувати плантацію в густій траві і серед чагарників.

Рослини відмінно тренуються і піддаються клонуванню, техніці LST і SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 400 грам сухого продукту або до 150 грам з одного куща на вулиці. Коренева система потребує місткий горщик, об'ємом від 10 літрів. Оптимальне освітлення, при якому штам розкриє закладений в нього потенціал - 400-600 Ватт Днат або від 150 Ватт ЕСЛ в маленьких боксах або системних блоках.

Використовуючи поживний грунт, у гровера відпаде потреба у використанні добрив під час вегетації. Перейшовши на цвітіння, можна поступово вносити органіку (компот на основі гранульованого кінського гною, концентрат біогумусу або гуано кажанів).

Смак і ефект конопель Top Skunk 44 x AK 47

Чудова цитрусова композиція наповнить весь простір, в якому буде подрібнено проліковані сухі бутони. М'який, але міцний дим подарує відчуття барвистого польоту по простору геніальних відкриттів і творчих ідей. Домінуюча сатіва занурить свідомість в переживання безмежної радості і трансцендентного щастя. Індіка вступить в свої права трохи пізніше і накриє тіло растамана приємною знемогою.

Медичні характеристики конопель Top Skunk 44 x AK 47

Цілющий потенціал штаму дозволяє застосовувати екстракти і суцвіття для лікування глаукоми, цукрового діабету, розсіяного склерозу, а також хвороби Паркінсона і гострої мігрені. Відмінно знімає втому і дарує приплив нових сил, позитивний погляд на світ, підвищує життєвий тонус.

У нашому магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Топ Сканк 44 x AK 47 у фірмовій упаковці Ganja Seeds.