Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS803
Top Skunk 44 regular досить гнучкий, що дозволяє коноплярам успішно тренувати кущ і застосовувати техніки «Екран зелені» і «SOG». Гібрид рекомендований для культивації в умовах боксу і відкритого грунту.
Показать все Свернуть

Top Skunk 44 regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
TOP 44 x Skunk #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ефект "high" на самому початку і "stone" після
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Top Skunk 44 regular Ganja Seeds

Регулярне насіння конопель було створено методом схрещування Сканк # 1 з Топ 44. Селекціонери сідбанка Ganja Seeds змогли наділити сорт, що отримався, кращими якостями батьківських стрейнів.

Загальні характеристики конопель Top Skunk 44

Канабіс виростає не більше 120 сантиметрів, а також відрізняється покірністю, тому ідеально підходить для дебютного гровінга. Надавши рослині хороше освітлення, поживний грунт і своєчасний полив, гровер отримає врожайність в 450-550 грам з одного квадратного метра. При середньому показнику КБД, рівень ТГК в смолі досить високий.

Вирощування конопель Top Skunk 44

Top Skunk 44 regular досить гнучкий, що дозволяє коноплярам успішно тренувати кущ і застосовувати техніки «Екран зелені» і «SOG». Гібрид рекомендований для культивації в умовах боксу і відкритого грунту. Підгодовуючи рослину виключно органікою, конопляр отримає екологічно чистий продукт. Різкий запах, властивий для сканку, під час цвітіння може вийти далеко за межі кімнати, не допустити зайвої уваги сусідів допоможе установка вугільного фільтра.

Медичне застосування конопель Top Skunk 44

Стрейн давно визнаний лікувальним і широко використовується в терапевтичних цілях. За лічені хвилини марихуана усуне будь-якого роду біль, тривогу, панічні атаки, безсоння, стрес і втрату апетиту. Штам допомагає людям, які страждають на глаукому, виразковий коліт і синдром Альцгеймера.

Смак і ефект конопель Top Skunk 44

Специфічно кислий аромат виділяють суцвіття гібрида. Через кілька секунд після вживання відчувається приплив сил, який швидко змінюється на тривалий і потужний "stone".