Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1683
Насіння конопель Thinker feminised - прекрасний посадковий матеріал як для любителів індорної культивації, так і для сміливих цінителів аутдору. Компактні розміри дозволяють легко замаскувати плантацію на вулиці у високій траві або в клумбі з квітами на дачній ділянці.
Показать все Свернуть

Thinker feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Afgani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Особливості:
досить висока рослина, має велику гіллястість і врожайність
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує приємне занурення в світ гармонії, спокою і повної розслабленості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Thinker feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Thinker - один з найпотужніших гібридів в фотоперіодній лінійці селекціонерів Ganja Seeds. Навіть найдосвідченіші і вимогливі гровери будуть приємно здивовані чистим і психоактивним впливом стрейна. Штам формує стрімкі сходи з безліччю суцвіть, які швидко перетворюються в важкі і просмолені шишки. У генному пантеоні домінує індіка, а це означає, що сорт чутливий до високого рівня вологості і любить постійний обдув.

Висота рослин рідко перевищує 90 сантиметрів і легко контролюється прищипуванням або технікою SCROG. Цвітіння триває 8-9 тижнів. Запах сильний і нагадує аромат вологої деревини та індійських пахощів.

Походження конопель Thinker

Для того щоб отримати фемінізоване насіння конопель Thinker, селекціонери Ganja Seeds задіяли легендарну генетику оригінального Skunk і Afgani. Гібрид увібрав в себе найкращі характеристики батьків і здатний порадувати будь-якого гровера чудовим смолистим урожаєм.

Особливості вирощування конопель Thinker

Насіння конопель Thinker feminised - прекрасний посадковий матеріал як для любителів індорної культивації, так і для сміливих цінителів аутдору. Компактні розміри дозволяють легко замаскувати плантацію на вулиці у високій траві або в клумбі з квітами на дачній ділянці.

Для середніх розмірів гроубокса рекомендується використовувати горщики, об'ємом від 10 літрів, наповнених живильним субстратом, що складається з суміші крупного перліту, збагаченої землі і кокосового волокна. Вирощуючи 3 і більше куща, обов'язково встановлюють хорошу систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра знімають до 700 грам сухих суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня.

Рослини стійко переносять підрізування, не бояться тренувань і піддаються технікам SOG і LST.

Смак і ефект конопель Thinker

Сухі подрібнені суцвіття Thinker feminised виділяють дивовижний аромат, наповнений нотками деревини, соснового лісу і мускусу. Дим густий і ароматний. Залишає благородний гашишний післясмак і дарує приємне занурення в світ гармонії, спокою і повної розслабленості. Розум зберігає ясність, а думки свіжість.

Медичні характеристики конопель Thinker

Медичний потенціал сорту дозволяє використовувати шишки і екстракти для лікування психічних розладів, розсіяного склерозу, зниження частоти нападів тремору, бронхіальної астми та епілепсії. Незамінний штам для відновлення сну, зняття тривожності і пригніченого стану розуму. Стимулює апетит і підвищує життєвий тонус.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Thinker у фірмовій упаковці Ganja Seeds.