Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03991
Помірного догляду за рослинами вистачить цілком, щоб домогтися чудових результатів по сезону. Початківцям не варто форсувати події і просто уважно спостерігати за своїми вихованцями.
Показать все Свернуть

The Ultimate feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
складно знайти аналог, настільки потужно і швидко він впливає на ваш мозок
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание The Ultimate feminised Dutch Passion Seeds

Виробник вирішив залишити в секреті генетичне походження штаму, інформуючи тільки про ідеальний балансі Indica і Sativa в фенотипі 1:1. Це жодним чином не позначилося на популярності високопродуктивного та якісного сорту Ультімейт. Особливо в світлі схильності до подальшого живцювання (клонування).

Загальні характеристики конопель The Ultimate

Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту відмінно прокльовується, але їхні паростки не досягають гігантських розмірів, зі стелею не більше півтора метра. Для такої невеликої висоти час цвітіння здається тривалим - від восьми до одинадцяти тижнів. Але, не поспішайте з висновками, адже сатівна складова робить рослини неймовірно кущистими і щедро віддячує шикарними врожаями. Фітоканнабіноідов в марихуані також в достатку (ТГК не менше 18%).

Вирощування конопель The Ultimate

Помірного догляду за рослинами вистачить цілком, щоб домогтися чудових результатів по сезону. Початківцям не варто форсувати події і просто уважно спостерігати за своїми вихованцями. Посиленого спостереження кущі будуть вимагати протягом останньої декади перед харвестом, коли шишки конопель буквально на очах збільшуються в своїх розмірах. У фазі вегетації не забувайте про посилене підживлення. Рослини добре протистоять утворенню цвілі і гниття суцвіть їм не страшне. Такі характеристики дозволяють вибирати вирощування конопель в теплиці, як пріоритетне. Хоча будь-який грунт, в тому числі і відкритий, буде штаму за щастя.

Медичне застосування конопель The Ultimate

Канабіс оптимальний як лікувальний засіб для хронічних болів, помірних депресій, тривожних станів і стресу.

Запах, аромат і ефект конопель The Ultimate

Аромат ганджі приємний цитрусовий, зі смаком солодкого апельсина. Мотивуючому ефекту The Ultimate складно знайти аналог, настільки потужно і швидко він впливає на ваш мозок. Поступово викид енергії приходить не менш потужним стоун-ефектом і седативною туманністю свідомості.