Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03988
Незважаючи на сканковую суть, домінування сатіви дозволяє кущам утворювати більшу кількість відгалужень зі збільшеною міжвузловою відстанню. На етапі веги обов'язково проводити додаткове підживлення.
Показать все Свернуть

The Edge feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужно ейфорійний, з обов'язковим припливом енергії і бажанням спілкування
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
867 грн.

Описание The Edge feminised Dutch Passion Seeds

Едж - ще один представник великої лінійки Skunk, генетичне походження якого селекціонери банку насіння Dutch Passion вирішили залишити в секреті. Це не завадило гібриду стати переможцем серед аутдорних стрейнів на «Spannabis Champions Cup» в 2015-му році, що проходив як завжди в каталонській Барселоні.

Загальні характеристики конопель The Edge

Сканкові сорти конопель славляться своєю якістю марихуани та багатством врожаїв. The Edge в їх числі. При метровій висоті рослин, квадратний метр посівної площі дає врожайність порядку півкіло потужного канабісу. Частка ТГК в таквй ганжі буде не нижче 17%, а при сприятливих умовах легко подолає 20-відсотковий бар'єр. Цвітіння гібриду триває не більше дев'яти тижнів в індорі, а харвест у відкритому грунті припадає на другий осінній місяць.

Вирощування конопель The Edge

Незважаючи на сканковую суть, домінування сатіви дозволяє кущам утворювати більшу кількість відгалужень зі збільшеною міжвузловою відстанню. На етапі веги обов'язково проводити додаткове підживлення ваших вихованців, щоб вони не голодували і продовжували інтенсивний розвиток. Для відкритого грунту підійдуть райони з помірним і теплим кліматом. Яскраво виражений континентальний клімат - не найкращий варіант для аутдору. В такому випадку вам буде краще вибрати вирощування конопель в домашніх умовах або із застосуванням теплиць. Сорт не настільки вимогливий в плані догляду, щоб від нього відмовлялися початківці коноплярі. Не забудьте заздалегідь продумати систему вентиляції і, при необхідності, встановити вугільні фільтри. Едж неймовірно пахучий.

Медичне застосування конопель The Edge

Будь-які негативні моменти, від меланхолії і депресії, до втоми і стресу, всього декількома затяжками ароматним димом повністю зводяться до нуля. Вживання бажано здійснити в першій половині дня.

Запах, аромат і ефект конопель The Edge

Сканковий аромат і запах добре гармонує з аналогічним солодким смаком. Ефект від вживання потужно ейфорійний, з обов'язковим припливом енергії і бажанням спілкування.