Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03577
Стрейн The Doctor feminised прекрасно реалізує високі якості при ретельному догляді. З особливою вдячністю рослина відгукнеться на допомогу методом SoG і Scrog, оскільки самостійно з вантажем шишок не впорається.
Показать все Свернуть

The Doctor feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Great White Shark x South Indian x Super Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
занурює тіло і свідомість в релакс і умиротворення
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
667 грн.

Описание The Doctor feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння конопель The Doctor утворюють міцні рослини з переважним переважанням індіки (Indica 70%, Sativa 30%), які радують стабільно високою врожайністю. Своїм успіхом сорт зобов'язаний генетичній спадщині відомих Great White Shark, South Indian і Super Skunk і співвідношенню ТГК-КБД (17,6-0,21 відсотка відповідно).

Загальні характеристики конопель The Doctor

Для освіти і повного дозрівання смачних шишок рослині необхідно до 8 тижнів, після яких можна приступити до зняття врожаю. Рослина висотою до метра формує міцну центральну колу і безліч гілок. За оптимальних умов для росту, в Indoor з 1 м2 можна зібрати до 800 грамів суцвіть, рясно вкритих якісним шаром смоли і до 1200 грамів з куща, вирощеного на відкритому повітрі. Причому, мова йде про культивацію в регіонах північної Європи.

Вирощування конопель The Doctor

Стрейн The Doctor feminised прекрасно реалізує високі якості при ретельному догляді. З особливою вдячністю рослина відгукнеться на допомогу методом SoG і Scrog, оскільки самостійно з вантажем шишок не впорГустий ароматний дим залишає приємний післясмак, властиве всім індічним сортам. Швидкодіючий ефект занурює тіло і свідомість в релакс і умиротворенняається.

Вирощується в умовах закритого простору і на відкритому повітрі, проте без достатньої вентиляції може виникнути ураження рослини грибковими захворюваннями.

Медичне застосування конопель The Doctor

Штам можна сміливо використовувати для боротьби з безсонням, зниження больових відчуттів в різних проявах. Марихуана особливо незамінна для нормалізації післяопераційного стану.

Аромат, смак і ефект конопель The Doctor

Густий ароматний дим залишає приємний післясмак, властивий всім індічним сортам. Швидкодіючий ефект занурює тіло і свідомість в релакс і умиротворення.