Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2188
The Church feminised оптимізований не тільки для цінителів домашнього гровінга, але і для культивації в умовах аутдору. На вулиці рослини можуть досягати 120-130 сантиметрів у висоту і нагородити турботливого садівника 200-300 грамами з куща.
Показать все Свернуть

The Church feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Swiss sativa x Super Skunk x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание The Church feminised Ganja Seeds

Чудовий фемінізований гібрид The Church від селекціонерів Ganja Seeds порадує садівників стрімким зростанням, високим врожаєм і невибагливістю до умов культивації. Рослини нарощують величезну кількість ароматних бутонів і зажадають від гровера своєчасної підв'язки найперспективніших галузей. Ідеальний баланс широкого листя і шишок дозволяють світлу проникати до найнижчих суцвітть, наливаючи їх життєвою силою.

Висота рослин не перевищує одного метра, а цвітіння триває всього 7-9 тижнів. Домінуюча індіка в генному пантеоні стрейна натякає на чутливість до рівня вологості і до необхідності якісного обдування. Запах під час цвітіння середній, нагадує класичну композицію Сканку і цитрусових.

Походження конопель The Church

Фемінізовані насіння конопель The Church отримані в результаті кросу оригінального Skunk, Swiss sativa і Northern Lights. Північне сяйво зіграло ключову роль в наділенні гібрида неповторними ароматичними якостями і потужним психоактивним ефектом. Рівень ТГК становить 22%.

Особливості вирощування конопель The Church

The Church feminised оптимізований не тільки для цінителів домашнього гровінга, але і для любителів культивації в умовах аутдору. На вулиці рослини можуть досягати 120-130 сантиметрів у висоту і нагородити турботливого садівника 200-300 грамами з куща. Використовуючи техніку SCROG, гровер доб'ється 450-600 грам з одного метра квадратного. Підвищити врожайність стрейну допоможе клонування (SOG), а також використання великих горщиків, об'ємом від 15 літрів.

В якості поживного грунту можна використовувати суміш з компостної землі, великого перліту і кокосового волокна. Замість компосту можна використовувати торф або збагачену землю. Удобрюють плантацію після переходу на цвітіння, але не раніше 4-х тижнів вегетації при використанні високопоживних субстрату.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ при вирощуванні в обмеженому боксі або системному блоці. Досвідчені гровери рекомендують постійно контролювати рівень вологості повітря і кислотності грунту. Високий рівень ph може занапастити рослині і позбавити гровера довгоочікуваного врожаю.

Смак і ефект конопель The Church

Ароматні шишки закрутять голову навіть самому досвідченому цінителю селекційних бутонів марихуани. Ароматична композиція рясніє нотками ефірних масел і стиглих цитрусових, а дим залишить приємний гашишного-сканковое післясмак. Ефект потужний і розслабляючий. Індічній "стоун" подарує незабутні миті невагомості і спокою. Думки припинять метушливий рух, а внутрішній діалог на час стихне, надавши можливість звернути увагу на творіння і гармонію.

Медичні характеристики конопель The Church

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати приготуванню екстрактів та сухих бутонів для зняття стресу, виведенню з глибокої депресії і пригніченого стану розуму. Відмінно блокує біль і допомагає відновити сон.

У магазині можна купити фемінізовані насіння конопель The Church в фірмовій упаковці Ganjaseeds.