Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06083
Фемінізовані насіння конопель медичної марихуани Talas - відмінний вибір для початківця садівника. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, що дозволить ботаніку раціонально використовувати наявну площу для культивації, а також спрогнозувати врожай.
Показать все Свернуть

Talas feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємне і тривале розслаблення
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Talas feminised Bang Seeds

Фотоперіодний фемінізований сорт канабісу Talas - справжній шедевр брідерского мистецтва від досвідчених і амбіційних генетиків BangSeeds. Стрейн володіє винятковими медичними якостями, а також високим потенціалом врожайності, невибагливістю до умов культивації і стійким імунітетом, який дозволяє рослинам легко протистояти епідемії цвілі і гнилі. Кущі формують розмашисті бокові гілки, на яких визрівають важкі і тугі шишки, а також довгу центральну колу.

Цвітіння цього сорту триває 7-9 тижнів. У пік цвітіння рослини виділяють стійкий, але приємний квітковий аромат, який доведеться маскувати або виводити за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром. У висоту кущі досягають 120 сантиметрів в умовах домашньої оранжереї, а на вулиці здатні витягнутися до 140 см. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 14%, а КБД 5%.

Фемінізовані насіння конопель медичної марихуани Talas - відмінний вибір для початківця садівника. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, що дозволить ботаніку раціонально використовувати наявну площу для культивації, а також спрогнозувати урожай.

Походження конопель Talas

Насіння конопель сорту Талас feminised - чудовий посадковий матеріал, отриманий завдяки кропіткій праці селекціонерів BangSeeds. Щоб отримати цей гібрид, брідери схрестили заслуженого призера всіх відомих світових конкурсів, присвячених канабіс культурі White Widow з неперевершеним Skunk.

Особливості вирощування конопель Talas

Культивація представленого гібрида не викличе труднощів і не зажадає від гровера зайвої уваги і турботи. Рослини добре тренуються і піддаються всім відомим технікам вирощування. Оптимальне освітлення для гроурума - від 250 ват Днат. Рекомендовані горщики - від 7 літрів. У менших ємностях культура також зможе наростити безліч шишок, проте не зможе повністю розкрити весь потенціал врожайності. В якості поживного субстрату можна використовувати класичну суміш, що складається з кокосового волокна, великого перліту і збагаченої землі.

Застосувавши техніку SCROG, гровер зможе домогтися врожайності в 500 грам сухих бутонів з одного квадратного метра посівної площі.

Аромат і ефект конопель Talas

Якщо неспішно розкришити висушену і проліковану шишку представленого штаму, то можна ясно відчути насичений квітковий аромат з легким фруктовим бризом. Білосніжний дим залишить розкішний післясмак і подарує приємне і тривале розслаблення. Думки прийдуть в неспішний хід, а тіло наповниться солодкою знемогою.

Медичне застосування конопель Talas

Цілюща сила цієї культури дозволяє застосовувати її екстракти і сухі бутони як знеболюючий і седативний засіб.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Talas feminised у фірмовій упаковці BangSeeds.