Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2184
Не важливо, в яких умовах садівник вирішить культивувати Super Stinky feminised. Сорт підходить для культивації на вулиці, а також в теплиці і домашньому гроубоксі.
Показать все Свернуть

Super Stinky feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Cheese, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
більше 12 тижнів
Генетика:
Super Cali Haze x Cheese Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
залишить приємний післясмак і подарує незабутнє відчуття припливу радості, щастя і задоволення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Stinky feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Stinky - ще один фаворит селекційної лінійки Ganja Seeds. У стрейні переважають гени сатіви, тому кущі формують тонкі бічні гілки, прикрашені ароматними, але легкими бутонами, які щедро продукують липку смолу. Рослини спокійно переносять стреси і не бояться різких перепадів температур. Не страшні плантації також періоди посухи і переливи.

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів і легко контролюється більш раннім переходом на цвітіння або прищипуванням верхівки. Цвітіння триває 10-12 тижнів, як і належить сатіва-домінуючим штамам. Запах під час зростання сильний, але приємний. Нагадує Сканк і спеції. Деякі фенотипи сорту відрізняються сирним ароматом.

Походження конопель Super Stinky

Фемінізоване насіння конопель Super Stinky отримане в результаті з'єднання потужної генетики Cheese Skunk і Super Cali Haze. Гібрид увібрав найкращі характеристики своїх батьків і здатний порадувати навіть недосвідченого гровера прекрасним врожаєм ароматних бутонів при мінімальних зусиллях. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Super Stinky

Не важливо, в яких умовах садівник вирішить культивувати Super Stinky feminised. Сорт підходить для культивації на вулиці, а також в теплиці і домашньому гроубоксі. Він формує життєздатні сходи, які всього за 4 тижні вегетативної стадії вже досягають бажаної висоти і будуть готові до переходу на цвітіння.

Рослини добре сприймають SCROG і продемонструють високу врожайність до 600 грам сухих бутонів з одного метра квадратного. Клонування допоможе збільшити врожайність і дозволить максимально задіяти наявну площу.

Коренева система любить простір і найкраще розвивається у великих горщиках, об'ємом від 10 літрів. Якщо дозволяє гроубокс, то можна використовувати 20-40 літрові горщики і виростити справжнього гіганта.

В якості поживного субстрату використовують суміш з компостної землі (збагаченої грунту або торфу), крупного перліту і кокосового волокна. Удобрювати краще органікою після переходу на цвітіння.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 ЛЕД в умовах обмеженого простору.

Смак і ефект конопель Super Stinky

Насичений аромат Сканку, вершків і східних приправ побалує рецептори кожного поціновувача селекційних сортів канабісу. Терпкий, але густий дим залишить приємний післясмак і подарує незабутнє відчуття припливу радості, щастя і задоволення. Ніжна хвиля ейфорії змиє всі ментальні перешкоди, дозволивши піддатися творчому натхненню і захопленню від нових ідей.

Медичні характеристики конопель Super Stinky

Медичний потенціал дозволяє використовувати стрейн для лікування бронхіальної астми, психічних розладів, хвороби Паркінсона, зниженню періодичності тремору і дитячої епілепсії. Також екстракти добре знімають больові симптоми, виводять з пригніченого і депресивного стану, а також відновлюють сон.