Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1679
Елітне насіння конопель Super Silver Haze feminised може бути висаджене як у відкритий грунт, так і в домашній гроубокс або теплицю. Висадка розсади на вулицю здійснюється при сталій нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.
Показать все Свернуть

Super Silver Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk x Haze x Nortnern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
приплив бадьорості, нестримної радості і ейфорії змінитися хвилею релаксу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Silver Haze feminised Ganja Seeds

Super Silver Haze feminised як можна краще підходить для першого грову. Насіння конопель формує стійкі до захворювань сходи, які легко адаптуються під зміни клімату. Струнка рослина утворює величезну центральну колу і довгі бічні гілки, обліплені ароматними суцвіттями. Сорт відзначився на міжнародному фестивалі, присвяченому канабіс-культурі, завоювавши почесне перше місце в 1998 році.

Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів, а цвітіння триває 10-12 тижнів. Домінуюча сатіва в "крові" стрейна наділила його дивним ароматом польових квітів і прекрасним психоактивним ефектом.

Походження конопель Super Silver Haze

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Super Silver Haze, брідери Ganja Seeds задіяли оригінальну генетику Skunk, Північного сяйва і благородного Haze. Одержаний гібрид успадкував шикарну смакоароматичну палітру своїх батьків, стійкість до цвілі, високих температур і періодів посухи.

Особливості вирощування конопель Super Silver Haze

Елітне насіння конопель Super Silver Haze feminised може бути висаджене як у відкритий грунт, так і в домашній гроубокс або теплицю. Висадка розсади на вулицю здійснюється при сталій нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Десантують сходи в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів. Як субстрат можна використовувати збагачену землю, змішану з крупним перлітом і кокосовим волокном.

У домашніх умовах рослини розвиваються в горщиках об'ємом від 10 літрів. Рослини добре переносять техніку SCROG, LST, але слабо піддаються клонуванню. З одного квадратного метра знімають 600 грам сухих блискучих бутонів або до 300 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 ЛЕД при культивації в умовах обмеженого простору або системних блоках.

Смак і ефект конопель Super Silver Haze

Ароматична композиція сухих пролікованих суцвіть наповнена нотками лікарських і польових квітів з легким відтінком класичного сканку і солодкістю Північного Сяйва (Northern Lights). Дим густий, маслянистий, але злегка терпкий і може викликати подразнення або кашель. Після першої затяжки відчувається неймовірний приплив бадьорості, нестримної радості і ейфорії, що захоплюється свідомість в області творчих відкриттів, геніальних ідей і натхнення. Індічний "стоун" настане із запізненням і подарує приємну хвилю релаксу і спокою. Сорт підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичні характеристики конопель Super Silver Haze

Медичний потенціал штаму дозволяє використовувати його екстракти для лікування епілепсії, душевних розладів, глаукоми, бронхіальної астми, хвороби Альцгеймера і Паркінсона. Вживання бутонів знижує дратівливість, дозволяє самостійно вийти з пригніченого і депресивного стану, а також відновити сон.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Super Silver Haze у фірмовій упаковці Ganja Seeds.