Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03644
Фемінізовані насіння канабісу Super Silver Haze feminised з прекрасного генетичного матеріалу радують 100% схожістю. Гібрид чарує стрімкістю росту і простотою вирощування.
Показать все Свернуть

Super Silver Haze feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk x Northern Lights x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний та миттєвий, в кінці якого настає приємна ейфорія і розслабленість
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
317 грн.

Описание Super Silver Haze feminised Green House Seeds

Насіння коноплі даного сорту знайшли популярність не випадково. Прекрасні психоделічні і терапевтичні властивості даного сорту відзначені численними нагородами престижних міжнародних конкурсів і ярмарків. Зокрема, на рахунку гібрида перші премії НТСС в 1997, 1998 і 1999 роках.

Для створення унікального штаму селекціонери використовували відомі в світі конопель сорти Skunk, Northern Lights і «ХЕЙЗ» з переважним вмістом сатівного фенотипу - Sativa 70% + Indica 30%. Остаточний успіх принесло продумане співвідношення канабіноїдів: ТГК 19,11% / КБД 0,17%.

Загальні характеристики конопель Super Silver Haze

Фемінізовані насіння канабісу Super Silver Haze feminised з прекрасного генетичного матеріалу радують 100% схожістю. Гібрид чарує стрімкістю росту і простотою вирощування. Цвітіння триває 10-11 тижнів, після якого з одного метра квадратного в закритому приміщенні можна зібрати до 800 грамів суцвіть і 1500 грамів з куща в Outdoor.

Вирощування конопель Super Silver Haze

Методи ScrOG або LST буквально створені для стрейну Super Silver Haze feminised. З його довгими гілками і схильності до стрімкого зростання. Завдяки сучасним технологіям, рослина отримає додаткову підтримку і спрямованість, а збережені в цілому гілки дадуть суцвіттям можливість повністю дозріти.

Медичне застосування конопель Super Silver Haze

Високі лікувальні властивості цієї конопляної культури активно використовуються для лікування больових проявів (особливо післяопераційних) і стимуляції апетиту.

Аромат, смак і ефект конопель Super Silver Haze

Важко проігнорувати тонізуючий та стимулюючий дим одного з найпопулярніших сортів конопель в світі, що володіє швидким і тривалим впливом. А якщо до цього додати ейфорійне почуття розслабленості, стає зрозуміло, чому більшість гурманів вважає за краще вжити саме цей сорт марихуани.