Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03662
Фемінізовані насіння конопель Super Lemon Haze формують середньої висоти кущі, що нагадують акуратні пірамідальні ялинки. Сатівна спадковість проявляється в гострих копьевідних листах і пишних овальних бутонах.
Показать все Свернуть

Super Lemon Haze feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lemon Skunk x Super Silver Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
підбадьорливо-розслабляючий, звільняє свідомість від негативних емоцій
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
334 грн.

Описание Super Lemon Haze feminised Green House Seeds

Про високий потенціал фемінізованого штаму Super Lemon Haze переконливо говорить список нагород і високий купівельний попит споживачів і виробників психоделічних культур. У створенні канабісу-чемпіона брали участь першокласні сорти конопель Lemon Skunk і Super Silver Haze. Незважаючи на 70% переваги фенотипу Sativa та 30% індіка, і цього виявилося досить, щоб наділити стрейн прекрасними психоактивними і лікувальними властивостями.

Загальні характеристики конопель Super Lemon Haze

Фемінізовані насіння конопель Super Lemon Haze формують середньої висоти кущі, що нагадують акуратні пірамідальні ялинки. Сатівна спадковість проявляється в гострих копьевідних листах і пишних овальних бутонах.

Для остаточного формування рослини і суцвіть необхідно 9-10 тижнів, після яких з квадратного метра посіву в закритому приміщенні можна зняти 800 грамів шишок, щедро присмачених смолою. Вуличний кущ тішить 1200 грамами суцвіть, правда харвест в холодних регіонах настає в середині жовтня.

Вирощування конопель Super Lemon Haze

Штам відрізняється хорошим імунітетом до цвілі і грибка, та інших негативних проявів. Рослина однаково добре культивується в вуличних умовах і в закритому приміщенні.

Досвідчені гровери при можливості віддають перевагу індорним умовам, де в повній мірі можна впливати на вегетаційний процес вирощуваної культури. Тому в їх арсеналі крім традиційних технологій, використовуються і популярні методи LST і SCRoG, завдяки яким рослина отримує неоціненну допомогу збереження гілок і суцвіть.

Медичне застосування конопель Super Lemon Haze

Науково доведено, що марихуану даного сорту можна використовувати для терапії різних захворювань, і не переживати про можливість негативних наслідків. Продукт дуже затребуваний при необхідності локалізації болю, стресових наслідків, тривоги. Також його цілюща дія поширюється на поліпшення апетиту і зняття спазматических проявів.

Аромат, смак і ефект конопель Super Lemon Haze

Ідеально підібране співвідношення канабіноїдів (ТГК - 19,33%, КБД - 0,21) виробляє улюблений для багатьох підбадьорливо-розслаблюючий ефект і звільняє свідомість від негативних емоцій.

Стимулюючий дим радує приємним інтенсивним смаком лимона з ненав'язливим відтінком лайма і рожевого грейпфрута. Також ейфорійний букет доповнює аромат мускусу і пахощів.