Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1676
Фемінізоване насіння конопель Super Critical Kali Haze може бути висаджене як в домашньому гроурумі, так і в умовах аутдору і теплиці. Рослини адаптовані під SCROG, SOG і LST.
Показать все Свернуть

Super Critical Kali Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Kali, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Super Critical х Kali Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викличе вибухову хвилю позитиву і ейфорії, розкриє творчі здібності
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Critical Kali Haze feminised Ganja Seeds

Гібрид ідеально підходить для першого грову. Домінуюча Сатіва трохи сповільнила період дозрівання шишок, однак високий урожай і потужний психоактивний ефект варті того, щоб приділити більше уваги своїй плантації. Насіння конопель формують не примхливі сходи, які за короткий час перетворяться в шикарні кущі з довгими, але тонкими бічними гілками і величезною центральною колою, що складається з безлічі суцвіть. Рослини добре переносять стресові ситуації і не бояться переливів і періодів посухи. З сортом Super Critical Kali Haze feminised навіть не досвідчений садівник отримає чудовий урожай блискучих бутонів.

Висота рослин не перевищує 120-150 сантиметрів в індорі і досягає 200 см в аутдорі. Контролювати висоту дуже просто: достатньо на вегетативній стадії підрізати верхівку і кущ почне рости в ширину. Цвітіння, як і належить Сатіві, триває 10-12 тижнів. Запах не сильний і нагадує суміш цитрусових і вологої лісової землі.

Походження конопель Super Critical Kali Haze

Для виведення гібрида Super Critical Kali Haze feminised була задіяна генетика легендарного сорту Калі Хейз і Супер Критикал. Фемінізоване насіння конопель Супер Критикал Калі Хейз швидко прокльовується. Увібравши в себе найкраще від обох батьків, молоді рослини продемонструють, яким простим може виявитися перший гров, а високі смакоароматичні характеристики і урожай стануть приємним бонусом для садівника, що тільки починає.

Особливості вирощування конопель Super Critical Kali Haze

Фемінізоване насіння конопель Super Critical Kali Haze може бути висаджене як в домашньому гроурумі, так і в умовах аутдору і теплиці. Рослини адаптовані під SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих і ароматних суцвіть або до 1000 грам з одного куща на вулиці.

В якості поживного субстрату можна використовувати суміш зі збагаченої землі, крупного перліту і кокосового волокна. Коренева система найкраще розвивається в горщиках, об'ємом від 8 літрів.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або 150 -250 ЕСЛ при культивації в маленьких шафах або системних блоках.

Вносити добрива починають після переходу на цвітіння. Під час вегетативної стадії каннабісу буде досить мікроелементів, що містяться в живильному грунті.

Смак і ефект конопель Super Critical Kali Haze

Чудовий цитрусовий аромат з відтінками вологої деревини та лісової землі порадує рецептори кожного, хто вирішить подрібнити проліковану шишку Супер Критикал Калі Хейз feminised. М'який і густий дим викличе вибухову хвилю позитиву і ейфорії, розкриє творчі здібності і допоможе знайти неординарне рішення будь-якого питання або проблеми.

Медичні характеристики конопель Super Critical Kali Haze

Лікувальний потенціал дозволяє використовувати приготовлені екстракти і подрібнені суцвіття для лікування неврастенії, шизофренії, зняття наслідків стресу, а також застосовується при лікуванні глаукоми, бронхіальної астми, подагри і розсіяного склерозу. Відмінно заспокоює, стимулює апетит і відновлює сон.