Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03573
Цей сорт коноплі практично не дає збоїв в «виробництві» великої кількості якісних суцвіть. Збільшити кількість, і якість харвесту допоможе застосування прогресивних методів SoG і Scrog.
Показать все Свернуть

Super Critical feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Генетика присутня:
Bud, Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий, ейфорія, релакс
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
500 грн.

Описание Super Critical feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння конопель з генетичною спадковістю Sativa і Indica (30/70 відсотків відповідно), створені в процесі схрещування відомих сортів Skunk, Big Bud і White Widow, які користуються стабільно високим попитом на ринку. Успіх рослині і його якісним компонентам забезпечили висока врожайність і простота вирощування, доступна як професійним коноплярам, так і початківцям гроверам.

Терпимість рослини до передозування добривами, часто допускається недосвідченими ботаніками. Рослина дозволяє швидко освоїти науку коноплярства і навчити культивувати культуру в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі без вагомих втрат врожаю. Також сорт відрізняє стійкий імунітет до агресивних атак цвілі, грибкових проявів, шкідливим комахам та іншим негативним проявам.

Загальні характеристики конопель Super Critical

Цей сорт коноплі практично не дає збоїв в «виробництві» великої кількості якісних суцвіть. Період цвітіння триває 8-9 тижнів і закінчується для гровера збором великого врожаю: в Indoor до 800 грамів з квадратного метра посіву і до 1200 грамів з куща, вирощеного в Outdoor.

На необтяжливий процес вирощування рослина реагує енергійним здоровим зростанням великої кількістю пагонів, великими суцвіттями та багатством смоли.

Вирощування конопель Super Critical

Збільшити кількість, і якість харвесту допоможе застосування прогресивних методів SoG і Scrog. Також рослина виправдає надії гровера при підгодівлі поживними речовинами, особливо у фазі цвітіння.

Медичне застосування конопель Super Critical

У країнах з легалізованими медичними коноплями штам в першу чергу використовують для купірування важких хронічних хворобливих симптомів. Також «Супер Критикал» допомагає боротися з безсонням і наслідками стресу, нормалізує душевний спокій і впевненість у собі.

Аромат, смак і ефект конопель Super Critical

Курці в захваті від потужності і тривалості психоактивної дії, що несе ейфорійну розслабленість тілу і свідомості споживача. Тим більше, даний сорт відрізняється від аналогів приємним смаком комбінації солодощів з пряністю.