Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07247
Отримана культура вважається класичним представником найпотужнішої генетичної лінії Domina. Урожайність рослини висока - 600-800 г важких суцвіть з одного квадратного метра території.
Показать все Свернуть

Sugar Star Rose feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
Critical Mass x Black Domina
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
психоактивний, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Sugar Star Rose feminised Ganja Seeds Fast Version

Sugar Star Rose - один з найприємніших, але в той же час досить примхливих індіка-домінантних штамів конопель. Гібрид вийшов в результаті схрещування клону Critical Mass з Black Domina. Отримана культура вважається класичним представником найпотужнішої генетичної лінії Domina. Урожайність рослини висока - 600-800 г товстих і важких суцвіть з одного квадратного метра території. У нас можна придбати насіння конопель відмінної якості в фірмових пакетах, що підтверджує оригінальність продукції.

Характеристики конопель Sugar Star Rose

У генотипі сорту Sugar Star Rose на 80% переважає індіка. Сатіви в складі 20%. Рослина дає гарні сходи, що зовні нагадують класичну індіку.

Період цвітіння займає 6-7 тижнів. Урожай можна збирати з кінця вересня до середини жовтня.

Особливості вирощування конопель Sugar Star Rose

Вирощувати Sugar Star Rose можна у відкритому грунті або у великих горщиках. У приміщенні під лампою рослина досягає невеликої висоти і відрізняється компактністю. Але при наявності вільного простору на відкритому грунті дає високий кущ з довгими і густими бічними гілками.

Не варто занадто поливати кущі і перегодовувати растішки, так як вони негативно на це реагують. Для посадки потрібно взяти ємності мінімум на 10 л. На дні горщиків обов'язково необхідно зробити дренажні отвори, через які після поливу будуть стікати надлишки рідини.

Медичне застосування конопель Sugar Star Rose

Конопля Sugar Star Rose володіє сильним заспокійливим ефектом. Курець відчуває глибоке розслаблення всього тіла відразу після її вживання. Виникає бажання сісти або лягти. Розташуйтесь в затишному місці, і вами опанує стрімкий політ думок, які так і мають намір полетіти далеко за межі космосу. Тривалий ефект сприяє повноцінному відпочинку та емоційному відновленню. На ранок після куріння можна відчути легкість і любов до життя, знайти гармонію всередині себе.

Смакові характеристики конопель Sugar Star Rose

Великі смолисті суцвіття мають приємний аромат з яскраво вираженими цитрусовими і солодкими відтінками. Ефект куріння багато в чому схожий з вживанням класичної індіки. На вдиху можна відчути нотки стиглого винограду, а на видиху відчуваються пікантні відтінки східних прянощів. Вплив завершується сонливістю і почуттям голоду, тому вживати коноплю бажано в кінці дня.