Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2164
Насіння конопель Sticky Blue продемонструє прекрасні сходи в домашньому гроурумі, теплиці або в умовах відкритого грунту.
Показать все Свернуть

Sticky Blue feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blueberry x Hash Plant
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, ейфорія переходить в релакс
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Sticky Blue feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Sticky Blue - ще один чудовий гібрид від бридерів Ganja Seeds. Легендарні сліди ароматного Блуберрі можна виявити в генному «коктейлі» стрейну. При мінімальних зусиллях гровер отримає тугі і важкі суцвіття з чудовим ягідним ароматом і вкрай психоактивним впливом. В "крові" штаму дивним чином в рівних пропорціях збалансовані індіка і сатіва.

Висота рослин може досягати 2 метрів в умовах аутдору, а в індорі рідко перевищує 120-130 сантиметрів. Бутони повністю відцвітають за 7-9 тижнів. Кущі не бояться різких стрибків температури, але вельми чутливі до високої вологості, тому в домашніх умовах рекомендується організувати гарне охолодження листя.

Походження конопель Sticky Blue

Фемінізоване насіння конопель Sticky Blue отримане в результаті тривалого і послідовного схрещування відомого на весь світ психотропнго стрейну Блуберрі, що має у своїй скарбничці безліч нагород і призів і Хеш Плант - унікального штаму з високим потенціалом врожайності і невибагливим характером. Одержаний гібрид ввібрав найкращі характеристики своїх батьків і при мінімальному догляді нагородить садівника прекрасним врожаєм ароматних суцвіть. Рівень ТГК становить 20-22%.

Особливості вирощування конопель Sticky Blue

Насіння конопель Sticky Blue продемонструють прекрасні сходи в домашньому гроурумі, теплиці або в умовах відкритого грунту. Попереднє замочування посадкового матеріалу і пророщування у вологих ватяних дисках істотно підвищить відсоток схожості.

Висаджують в аутдор розсаду при усталеній нічній температурі 10 градусів за Цельсієм. Перед висадкою завчасно готують лунки, об'ємом від 20 літрів і наповнюють їх сумішшю з компостної землі, крупного перліту і кокосового волокна.

У домашній оранжереї краще використовувати горщики від 10 літрів. В якості добрив рекомендується використовувати органічні компоти на основі концентрату біогумусу, кінського гною або гуано кажанів. Хімічні добрива можуть знизити смакоароматичні якості кінцевого продукту.

До рослин можна застосовувати SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих смолистих бутонів або до 1000 грам з однієї рослини в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель Sticky Blue

Проліковані сухі суцвіття заповнять всі приміщення ягідними нотками з домішкою фруктів і ефірних масел. Насичений густий дим подарує збалансований ефект. Після першої затяжки можна відчути приємне піднесення в світ творчих натхнень і геніальних ідей, а через деякий час опинитися в легкому човні, який самостійно пливе до берегів спокою, гармонії і повного задоволення власним буттям.

Медичні характеристики конопель Sticky Blue

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати приготовані екстракти культури для лікування аутизму, розсіяного склерозу, виведення з депресії і нормалізації сну. Відмінно стимулює апетит і покращує настрій.