Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2156
Насіння конопель "Чистий Білий Амстердам" feminised є відмінним посадковим матеріалом для аутдорної культивації, а також підходить для умов домашньої оранжереї і теплиці.
Показать все Свернуть

Snow White Amsterdam feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Cinderella 88 x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємний "стоун" ефект, розслабить тіло і дозволить насолодитися затишною медитацією
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Snow White Amsterdam feminised Ganja Seeds

Snow White Amsterdam feminised, також іменований "Білосніжкою" - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Своїм ім'ям сорт натякає, що до харвесту вся рослина покриється щедрим килимом білосніжних трихом, що дозволить винахідливому садівникові виготовити першокласний гашиш з трима. Фемінізоване насіння конопель Snow White Amsterdam гарантує гроверу, що з посівного матеріалу виростуть тільки жіночі рослини каннабісу.

Висота рослин не перевищує 100 сантиметрів в умовах індору, але на вулиці штам може вирости до 160-180 сантиметрів. Контроль висоти найпростіше здійснювати шляхом прищипування верхівки або раннім переходом на цвітіння. Період цвітіння триває 52-58 діб. Запах потужний і нагадує ялицю і ефірне масло хвої. Пахощі можуть поширитися далі однієї кімнати, тому рекомендується використовувати хорошу вентиляцію.

Походження конопель Snow White Amsterdam

Фемінізоване насіння конопель Snow White Amsterdam було отримане в результаті злиття знаменитої генетики стрейна Jack Herer і Cinderella 88. Гібрид перейняв від батьків невибагливість, податливість, високий потенціал врожайності та чарівний ефект. В "крові" штаму домінує індіка, а це значить, що шишки виростуть важкими і тугими. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Snow White Amsterdam

Насіння конопель "Чистий Білий Амстердам" feminised є відмінним посадковим матеріалом для аутдорной культивації, а також підходить для умов домашньої оранжереї і теплиці. Підвищити відсоток схожості допоможе попереднє замочування "горіхів" у воді і пророщування у ватяних дисках.

Рослини піддаються всім відомим технікам культивації. Гнучка структура куща дозволяє застосовувати SCROG та LST. Притримуючи кущ на стадії вегетативного росту, гровер матиме постійний доступ до клонів і зможе збільшити врожайність, максимально задіявши наявну площу.

Потужна коренева система канабісу потребує горщики об'ємом від 10 літрів. В якості поживного субстрату використовують універсальну суміш, що складається зі збагаченого грунту, крупного перліту і кокосового волокна.

З одного квадратного метра коноплярі знімають до 800 грам сухих іскристих суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель Snow White Amsterdam

Аромат благородного гашишу і ефірного масла кипариса наповнить весь простір, в якому растаман вирішить подрібнити шишку "Білосніжки" feminised і скрутити косячок. Терпкий, але густий дим подарує приємний "стоун" ефект, розслабить тіло і дозволить насолодитися затишною медитацією.

Медичні характеристики конопель Snow White Amsterdam

Цілющий потенціал культури дозволяє застосовувати приготовані екстракти та проліковані шишки для лікування безсоння, підвищення життєвого тонусу, усунення больових симптомів різного походження. Штам добре стимулює апетит і знімає втому.