Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03982
Сноу Бад культивується в будь-яких видах грунту, включаючи вирощування конопель в домашніх умовах або теплиці. Все, що від вас вимагається - надання достатнього простору порівняно високим кущам. Рослини стійкі до негативного впливу шкідників.
Показать все Свернуть

Snow Bud feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
гранично розслабляючий, з легкої сонливістю і відчуттям радості
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
665 грн.

Описание Snow Bud feminised Dutch Passion Seeds

Один з небагатьох гібридів сідбанка Dutch Passion, адаптація якого проходила на високогірних ділянках швейцарської частини Альп. Схрещування класичного Afghani з цілим списком невідомих штамів з Південної Африки проходило в кілька етапів. Спочатку крос реалізували в робочих умовах лабораторії банку насіння, потім його перемістили в гори і лише після повернення стабільного гібрида, довели його до того виду, який прямо зараз доступний в нашому інтернет-магазині. Купити насіння конопель в Україні прямо з Голландії - прекрасна можливість познайомитися зі світовим досвідом гровінга у себе вдома.

Загальні характеристики конопель Snow Bud

Снігової Шишці потрібно близько восьми тижнів, щоб гровер почав потирати руки в передчутті харвесту. Коли мова заходить про відкритий грунті, то врожай збирають з кінця вересня до середини жовтня. Snow Bud відрізняється середньою висотою ялинок (не більше 2,5 метрів, при середніх 1,5-2 метрах). Врожайність гібрида висока, в межах 600 грам з кожного метра квадратного вашого садового господарства. Сорт не відрізняється захмарними показниками фітоканнабіноідов, але ТГК в районі 12% для високогірного штаму з сатівним домінуванням - хороша характеристика.

Вирощування конопель Snow Bud

Сноу Бад культивується в будь-яких видах грунту, включаючи вирощування конопель в домашніх умовах або теплиці. Все, що від вас вимагається - надання достатнього простору порівняно високим кущам. Рослини стійкі до негативного впливу шкідників. Також вас не буде турбувати цвіль. Початківцям коноплярам гровінг подарує чимало приємних моментів, якщо бути дуже пильними. У назві також прихований ще один сюрприз, який ви зможете оцінити в фазі цвітіння. Шишки конопель покриються великою кількістю маточок білого кольору.

Медичне застосування конопель Snow Bud

У пошуках антидепресанту виключно натурального походження, зверніть увагу на марихуану Snow Bud. Вона ефективна і легка в усьому. Антистресовість канабісу також була неодноразово підтверджена, як і позбавлення від болю, нудоти і втоми.

Запах, аромат і ефект конопель Snow Bud

Дуже приємний аромат Сканк і спецій, в смаку додає вишуканої пряності, в чомусь схожі на коричні відтінки. Ефект гранично розслабляючий, з легкої сонливістю і відчуттям радості. Заздалегідь приготуйте якихось ласощів, бо буде голодно.