Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1669
Рослини не вибагливі до добрих, стійко переносять пріщіпування и піддаються всім відомим технікам культивації.
Показать все Свернуть

Skunk #11 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'який, наркотичний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Skunk #11 feminised Ganja Seeds

Фотоперіодне фемінізоване насіння конопель Skunk # 11 здивує садівників стрімкими сходами, здатними за короткий проміжок часу перетворитися в чудового виду розмашисті кущі з міцною структурою. Рослини невибагливі до типу грунту, а також наділені стійким імунітетом, що дозволяє витримувати будь-які погодні примхи.

Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів в індорі. В умовах відкритого грунту кущі можуть досягати 150 сантиметрів. Запах під час цвітіння сильний, як і належить сканку.

Походження конопель Skunk # 11

Фемінізоване насіння конопель Skunk # 11 - результат кросу оригінальної генетики Skunk і добірних афганських стрейнів. Одержаний гібрид увібрав всю міць своїх батьків і здатний з першої затяжки вбити наповал навіть самого толерантного цінителя селекційних сортів канабісу.

Особливості вирощування конопель Skunk # 11

Skunk # 11 feminised підходить для вирощування в домашньому гроубоксі, а також дачній теплиці і в умовах аутдору. Рослини не вибагливі до добрив, стійко переносять прищипування і піддаються всім відомим технікам культивації.

У відкритий грунт сходи висаджують вкоріненою розсадою при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. В якості поживного субстрату використовують компостну землю разом з кокосовим волокном і крупним перлітом.

В домашній оранжереї краще використовувати горщики від 10 літрів. У великих ємностях стрейн повністю розкриє потенціал врожайності, а ті, хто захоче виростити справжнього монстра, можуть задіяти горщики від 25 літрів.

З одного квадратного метра знімають до 750 грам ароматних сухих суцвіть або до 450 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 250-600 Ватт Днат.

Досвідчені гровери радять приділити особливу увагу рівню вологості та кислотності грунту. Даний сорт дуже чутливий до ph.

Смак і ефект конопель Skunk # 11

Стійкий, але вкрай приємний аромат благородного гашишу з легким відтінком цитрусових пошириться по всьому приміщенню, де растаман вирішить подрібнити проліковані суцвіття Skunk # 11 feminised. Густий, але терпкий дим може викликати легкий кашель і після першої затяжки подарує неймовірну трансцендентну хвилю радості і задоволення власним життям.

Медичні характеристики конопель Skunk # 11

Цілющий потенціал стрейна дозволяє застосовувати приготовані екстракти та проліковані суцвіття для усунення нападів нудоти, больових симптомів при гострій мігрені і зняття наслідків стресу. Відмінно стимулює апетит і знімає втому. Підходить для денного і вечірнього вживання.