Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2150
Насіння конопель Skunk - чудовий посадковий матеріал, придатний для умов невеликої дачної теплиці, відкритого грунту і домашнього гроуруму.
Показать все Свернуть

Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тіло растамана піднімає бадьорий «хай», але трохи згодом, повністю розслабиться і дозволить зануритися в стан невагомості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Skunk - чудовий гібрид з багаторічною історією. Стрейн завоював загальну любов завдяки чудовому запаху і високому потенціалу врожайності. Сходи вражають своєю невибагливістю і стійкістю до стресів. Вони не бояться переливів, спокійно реагують на підвищену температуру і володіють високим імунітетом до епідемії гнилі і цвілі. Дорослі рослини формують щільні суцвіття, що виділяють приємний солодкий аромат з відтінком лимона. У генному «коктейлі» штаму домінує сатіва.

Висота кущів не перевищує 80-120 сантиметрів, а цвітіння триває всього 7-9 тижнів. Культура високо цінується в медичних колах. Високий рівень КБД дозволяє застосовувати сухі суцвіття в якості сировини для виготовлення цілющих екстрактів.

Походження конопель Skunk

Skunk feminised був виведений селекціонерами Ganja Seeds на основі оригінального Сканку. Одержаний гібрид успадкував кращі характеристики і готовий продемонструвати всю невибагливість і врожайність навіть недосвідченому садівникові. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Skunk

Насіння конопель Skunk - чудовий посадковий матеріал, придатний для умов невеликої дачної теплиці, відкритого грунту і домашнього гроуруму. Фемінізоване насіння конопель дає 100% гарантію, що всі рослини будуть жіночими. Даний факт істотно заощадить час і дозволить максимально продуктивно використовувати наявну площу для культивації канабісу.

Рослини прекрасно гнуться, піддаються SCROG, LST і SOG (клонуванню). Для отримання великої кількості клонів на постійній основі, гроверу всього лише потрібно підтримувати материнську рослину на стадії вегетативного росту. SOG економить час, і значно підвищує врожайність.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Масивна коренева система сорту найкраще розвивається у великих горщиках, об'ємом від 8 літрів. В якості збагаченого субстрату використовують суміш з кокосового волокна, перліту і торфу. Замість торфу можна задіяти компостну або покупну землю.

З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухого продукту або до 300 грам з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Skunk

Чарівна смакоароматична композиція стрейну наповнена яскраво вираженими відтінками карамелі з ароматом лимона і м'ятної свіжості. Дим густий і м'який. З першої затяжки тіло растамана піднімає бадьорий «хай», але трохи згодом, повністю розслабиться і дозволить зануритися в стан невагомості, гармонії і радості.

Медичні характеристики конопель Skunk

Марихуана не володіє цілющим потенціалом, але полегшує больові симптоми різної природи виникнення, а також підходить в якості заспокійливого засобу при підвищеній дратівливості і неврозах. Чудово знімає втому, відновлює сон і стимулює апетит.