Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2146
Стійкі і стрімкі сходи штаму швидко перетворюються в дивовижного виду кущі пишною структури. Рослини формують велику центральну колу і безліч міцних вузлуватих бічних гілок.
Показать все Свернуть

Skunk Amsterdam feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Super Skunk х Afghani N1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний, з переходом в розслаблення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Skunk Amsterdam feminised Ganja Seeds

Фотоперіодне фемінізоване насіння конопель прекрасного гібрида Skunk Amsterdam відносять до класичної лінійки сортів Ganja Seeds. Корінням історія сорту йде в далекі шістдесяті роки минулого століття, коли хіпі всього світу колесили по земній кулі і збирали рідкісні лендрейси канабісу.

Стійкі і стрімкі сходи штаму швидко перетворюються в дивовижного виду кущі пишної структури. Рослини формують велику центральну колу і безліч міцних вузлуватих бічних гілок. Листя широке і до кінця життєвого циклу може змінювати забарвлення на темно-фіолетове. Шишки тугі і важкі, як і належить гібриду з домінуючою індікою в генному пантеоні.

Висота рослин досягає 110 сантиметрів в індорі. Запах сильний, але приємний. Нагадує аромат класичного Сканку, з виразними кисло-дизельними нотками і фруктовими відтінками. Цвітіння триває 8-9 тижнів. У пік цвітіння рекомендується контролювати вологість і забезпечити плантацію якісним обдувом.

Походження конопель Skunk Amsterdam

Фемінізоване насіння конопель Skunk Амстердам отримане в результаті схрещування чистої генетики Сканк і добірних лендрейсів родом з Афганістану. Афгані додав гібриду стійкості до перепадів температур, наділив його невибагливістю до різних захворювань, а також високим психоактивним впливом. Рівень ТГК становить 22%.

Особливості вирощування конопель Skunk Amsterdam

Фемінізоване насіння конопель Skunk Amsterdam підходить для висадки у відкритий грунт, домашній гроубокс і дачну теплицю. Рослини мають винятковий імунітет і не бояться примх погоди, а також стійко протистоять епідемії цвілі і гнилі.

Сорт підходить для культивації будь-якими відомими техніками: SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра знімають до 650 грам сухих і ароматних бутонів або до 500 грам з однієї рослини в аутдорі.

В якості поживної основи використовують суміш збагаченої землі з крупним перлітом і кокосовим волокном. Коренева система віддає перевагу розвитку у великих горщиках, об'ємом від 10 літрів. Рекомендоване освітлення - 250-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЛЕД при вирощуванні в обмежених гроубоксах або системних блоках.

Смак і ефект конопель Skunk Amsterdam

Духом 60-х проникнута ароматна смола пролікованих шишок Skunk Amsterdam feminised. У ароматичної композиції ідеально збалансований легкий фруктовий бриз з відтінками кисло-дизельного Сканку. Дим густий, але терпкий. З першої затяжки викликає дивну ейфоричну хвилю, що веде до усвідомлення свого безмежного творчого потенціалу. Періоди радості і щастя будуть змінюватися вібраціями достатку і благополуччя, спокою та злагоди зі Світом. Індічний "стоун" настане трохи пізніше, коли растаман насолодиться креативними ідеями і відкриттями.

Медичні характеристики конопель Skunk Amsterdam

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати проліковані суцвіття і правильно приготовані екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, безсоння і мігрені. Штам відмінно відновлює сон і стимулює апетит, позбавляючи від нападів нудоти.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Сканк Амстердам у фірмовій упаковці Ganja Seeds.