Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2132
Фемінізоване насіння конопель Sevilla Cheese - чудовий посадковий матеріал, адаптований під культивацію в скромному домашньому гроурумі, а також відкритому грунті і дачній теплиці.
Показать все Свернуть

Sevilla Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Bud x BuddaCheese
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
незабутні миті чудової невагомості і почуття повної розслабленості зі збереженням ясності розуму і свіжості думки
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Sevilla Cheese feminised Ganja Seeds

Фемінізований F1 гібрид Sevilla Cheese - чудовий сорт конопель від селекціонерів сид-банку Ganja Seeds. Сходи порадують коноплярів компактністю, стрімким зростанням і невибагливістю до умов культивації. Рослини стійко переносять температурні перепади, не подають ознак стресу при фем-підрізанні, а також володіють високим імунітетом до захворювань. Такий «коктейль" непримхливості і податливості гарантує отримання першокласного врожаю навіть недосвідченим садівником.

Домінуюча індіка в генотипі стрейна дозволяє рослинам формувати пишні кущі, на яких дозрівають тугі і важкі суцвіття, повністю облиті смолою. Цвітіння триває 7-9 тижнів.

Висота рослин рідко перевищує 90 сантиметрів в індорі, а запах під час цвітіння доведеться приховувати хорошою вентиляцією. Фемінізоване насіння конопель Sevilla Cheese гарантує отримання тільки жіночих кущів, що звільняє гровера від обов'язку "вистежувати чоловічі особини" і суттєво економить час і гроші.

Походження конопель Sevilla Cheese

Насіння конопель Sevilla Cheese feminised було отримане в результаті схрещування унікальної генетики знаменитого Big Bud і Budda Cheese. Гібрид увібрав не лише невибагливість своїх батьків і високу врожайність, а й чарівні смакоароматичні якості. Любителі сирного аромату марихуани будуть приємно здивовані і задоволені. Рівень ТГК досягає 18-20%.

Особливості вирощування конопель Sevilla Cheese

Фемінізоване насіння конопель Sevilla Cheese - чудовий посадковий матеріал, адаптований під культивацію в скромному домашньому гроурумі, а також відкритому грунті і дачній теплиці. Компактні рослини стануть прекрасним доповненням дизайну садової ділянки або тераси.

Плантацію можна помістити під сітку (SCROG) і зняти до 800 грам сухих шишок з одного квадратного метра або до 400 грам з куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення для гроубокса - 400-1000 Ватт Днат або від 150 ЕСЛ при вирощуванні в тумбочці.

В якості поживного субстрату використовують компостну землю, змішану з крупним перлітом і кокосовим волокном. Оптимальні горщики - 8-15 літрів. Якщо садівник захоче виростити справжнього гіганта, то можна використовувати 25-40 літрові ємності.

Удобрювати можна після переходу на стадію цвітіння. Органічні добрива, на відміну від "хімії" збережуть смакоароматичні якості і дозволять виростити воістину медичний канабіс.

Смак і ефект конопель Sevilla Cheese

Нотки благородних сирів і солодких вершків заповнять весь простір, в якому гурман вирішить подрібнити проліковані шишки. Насичений ароматом густий дим залишить приємний солодкуватий післясмак і подарує незабутні миті чудової невагомості і почуття повної розслабленості зі збереженням ясності розуму і свіжості думки.

Медичні характеристики конопель Sevilla Cheese

Медичний потенціал сорту дозволяє використовувати приготовлені екстракти і бутони для відновлення сну, зняття тривожних станів, а також в якості заспокійливого і знеболюючого засобу. Підходить для вечірнього і денного вживання.