Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2120
Висока врожайність і продуктивність смоли гарантує ботаніку одержання чудової сировини для виготовлення висококласного гашишу.
Показать все Свернуть

Russian Rocket Fuel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto New York City
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викликає почуття просторової невагомості, скам'яніння і в той же час приємною знемоги
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Russian Rocket Fuel feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Russian Rocket Fuel вразить садівників життєздатними сходами, які однаково добре себе почувають в умовах домашнього гроуруму і вулиці. Рослини невибагливі у вирощуванні, стійко переносять погодні примхи, не бояться підрізання і пробачать багато помилок початківцям коноплярам. Висока врожайність і продуктивність смоли гарантує ботаніку одержання чудової сировини для виготовлення висококласного гашишу. В "крові" штаму домінують індічні гени, а значить, на харвест гровера чекатимуть важкі і тугі суцвіття значних розмірів.

Висота рослин рідко перевищує 80 сантиметрів, а цвітіння триває всього 60 днів. Запах в період зростання помірний і нагадує фруктовий бриз з дизельними інтонаціями.

Походження конопель Russian Rocket Fuel

Фемінізоване насіння конопель Russian Rocket Fuel отримане селекціонерами Ganja Seeds в результаті схрещування чистого афганського лендрейса з Auto New York City. Штам перейняв від батьків чудовий аромат, високу врожайність, невибагливість і виняткову наркотичну дію. Рівень ТГК досягає 18-21%.

Особливості вирощування конопель Russian Rocket Fuel

Russian Rocket Fuel fem оптимізований під будь-які умови вирощування. Він демонструє чудові результати на вулиці, в домашній оранжереї, теплиці. Естетично прекрасний зовнішній вигляд кущів дозволяє використовувати рослини як декор клумби на садовій ділянці. Вони чудово виглядають на терасі і балконі. Компактні рлсдини порадують любителів "прихованого грову". Плантацію легко замаскувати серед дикорослих чагарників і високих трав.

Сорт піддається всім відомим технікам культивації: SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра збирають до 700 грам смолистих сухих шишок або до 250 грам з одного куща в аутдорі. Розсаду у відкритий грунт висаджують в об'ємні лунки від 15 літрів, використовуючи в якості поживного субстрату суміш з компостної землі, крупного перліту і кокосового волокна.

Оптимальне освітлення для гроуруму 400-1000 Ватт Днат або від 150 Ватт ЛЕД при вирощуванні в маленьких шафах, тумбочках і системних блоках.

Смак і ефект конопель Russian Rocket Fuel

Ядерні нотки дизельного запаху, обрамлені легким фруктовим бризом, можуть здивувати навіть самих вишукуваних гурманів. Смакоароматична композиція стрейну настільки унікальна, що змогла поєднати в собі два абсолютно різних аромати. Дим густий і насичений. З першої затяжки викликає почуття просторової невагомості, скам'яніння і в той же час приємної знемоги.

Медичні характеристики конопель Russian Rocket Fuel

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати приготовані екстракти і подрібнені сухі суцвіття для лікування розсіяного склерозу, цукрового діабету, бронхіальної астми, глаукоми, епілепсії і подагри. Часто стрейн призначають пацієнтам для усунення больових симптомів різного походження, а також для виведення з пригнобленого депресивного стану і як м'язовий релаксант.