Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2110
Сходи наділені силою Каліфорнійських сортів, які бурхливо змішалися в "крові" гібрида. Вони невибагливі в культивації, стійкі до захворювань і можуть вирощуватися практично в будь-яких умовах.
Показать все Свернуть

Puta Madre Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
LA Kush x Moby Dick
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємне відчуття невагомості, цілковитого заспокоєння і релаксації
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Puta Madre Kush feminised Ganja Seeds

Фемінізований гібрид Puta Madre Kush - один з кращих стрейнів класичної лінійки селекціонерів Ganja seeds. Фемінізоване насіння конопель гарантовано дасть тільки жіночі кущі канабісу, дозволивши істотно заощадити час і максимально задіяти наявну площу. Сходи наділені силою Каліфорнійських сортів, які бурхливо змішалися в "крові" гібрида. Вони невибагливі в культивації, стійкі до захворювань і можуть вирощуватися практично в будь-яких умовах. Стійкий імунітет дозволяє рослинам без проблем протистояти цвілі, гнилі і шкідливим комахам. Puta Madre Kush feminised - це штам з домінуючою індікою, тому на харвест садівника чекатимуть ароматні і важкі суцвіття значних розмірів.

Висота зросту не перевищує 100 сантиметрів, а цвітіння триває всього 55-60 днів. У аутдорі кущі витягуються до 150-160 сантиметрів, але легко контролюються своєчасним прищипуванням верхівки.

Походження конопель Puta Madre Kush

Над виведенням сорту Puta Madre Kush feminised довгий час працювали брідери Ganja seeds. Тривалий період стабілізації культури дозволив отримати неймовірний гібрид, що володіє чудовим смаком і неповторним впливом. Як батьківську генетику селекціонери задіяли Moby Dick і легендарний Ла Куш. Рівень ТГК становить 15-20%.

Особливості вирощування конопель Puta Madre Kush

Насіння конопель Пута Мадре Куш fem оптимізовані для культивації в домашньому гроурумі, відкритому грунті і садовій теплиці. Рослини податливі для техніки SCROG, LST і SOG. Клонування, як найбільш просунутий спосіб вирощування канабісу дозволяє максимально засадити площу гроубоксу і значно підвищити врожайність. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих ароматних бутонів або до 500 грам з однієї рослини в аутдорі.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. В якості горщиків в домашніх умовах використовують ємності від 10 літрів, наповнені живильним субстратом на основі кокосового волокна, перліту і збагаченої землі.

Добрива вносять після переходу в режим цвітіння. Оптимальним варіантом підгодівлі для початківця садівника є органіка.

Смак і ефект конопель Puta Madre Kush

Чудовий аромат лугових трав і фруктових ноток заповнить всі приміщення, в якому вишукувальний гурман вирішить подрібнити проліковані бутони. Насичений маслами дим подарує приємне відчуття невагомості, цілковитого заспокоєння і релаксації. М'язи наповняться приємною знемогою, а думки припинять безладний рух, даруючи можливість зануритися в гавань спокою та тиші.

Медичні характеристики конопель Puta Madre Kush

Лікувальний потенціал дозволяє використовувати приготовані на основі сухих суцвіть екстракти для зняття втоми, пригніченого стану, а також при безсонні, нервовому розладі або тривожному стані. Часто штам застосовують як стимулятор апетиту, м'язовий релаксант і засіб, що підвищує життєвий тонус.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Пута Мадре Куш у фірмовій упаковці Ganja seeds.