Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03973
Сорт Purple # 1 був стабілізований брідерами протягом декількох поколінь, тому ви можете не побоюватися прояви типових хвороб або появи паразитів-шкідників.
Показать все Свернуть

Purple#1 feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Purple
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Purple Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий і позитивний загальний фон
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Purple#1 feminised Dutch Passion Seeds

Перед вами прямий генетичний родич легендарного Purple, який володіє характерним фіолетовим відтінком і дивовижними властивостями безпосередньо марихуани. Селекціонери банку насіння Dutch Passion створили сатівно-індічний гібрид шляхом схрещування Purple Afghani з декількома ноунейм-стрейнами Sativa і Indica. В результаті схрещування фенотип новинки порівну розділив властивості індіка і сатіва, зберігши свій колір і неповторної характеристики диму.

Загальні характеристики конопель Purple # 1

Насіння конопель з Голландії цього фотоперіодного штаму навіть виглядають апетитно, що вже говорити про зовнішність дозрілих рослин висотою півтора-два метри. Всього вісім тижнів цвітіння і ваші 250-300 грам добірного канабісу вже чекають своєї черги. У аутдорі коноплярі, як правило, готуються до харвесту в останній тиждень вересня або початку жовтня. Частка ТГК в сухій масі стабільна в рамках 13-15%.

Вирощування конопель Purple # 1

Сорт Purple # 1 був стабілізований брідерами протягом декількох поколінь, тому ви можете не побоюватися прояви типових хвороб або появи паразитів-шкідників. Адаптація до будь-яких умов гровінга - вірна ознака того, що стрейн може розглядатися новачками для дебютного грова. Ця фіолетова конопля демонструє швидку вегетацію і успішно формує велику кількість суцвіть. Примітно, що навіть на шишках присутні волоски фіолетового кольору.

Медичне застосування конопель Purple # 1

Баланс між сатіва і індіка робить марихуану цікавою не тільки з точки зору отримання задоволення. Знеболювання, антидепресант і антистрес - це про сорт Purple # 1.

Запах, аромат і ефект конопель Purple # 1

Приємний тонкий аромат вкрай складно описати кількома словами, чого не скажеш про смак. Він однозначно фруктовий, з відтінками спецій і свіжості м'яти. Ефект від куріння триває порівняно недовго, але час проведений в компанії з каннабісом даного сорту ви запам'ятаєте обов'язково, за його розслабляючий і позитивний загальний фон.