Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1659
Одержаний гібрид особливо порадував комерційних садівників своєю врожайністю і невибагливістю в культивації. Початківцям гроверам ми особливо рекомендуємо купити насіння конопель Pure Power Plant feminised в якості першого посівного матеріалу.
Показать все Свернуть

Pure Power Plant feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Power Plant x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує відчуття повної гармонії, легкості і викличе відчуття невагомості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Pure Power Plant feminised Ganja Seeds

Pure Power Plant feminised - вкрай сильний психоактивний гібрид селекційної лінійки сид-банку Ganja seeds. Свою історію стрейн бере з 90-х років минулого століття. Саме тоді брідери з'єднали гени добірного фенотипу індіка родом з США і південноафриканської сатіви. Одержаний гібрид особливо порадував комерційних садівників своєю врожайністю і невибагливістю в культивації. Початківцям гроверам ми особливо рекомендуємо купити насіння конопель Pure Power Plant feminised в якості першого посівного матеріалу, і упевниться в тому, наскільки простим і не обтяжливим може бути вирощування канабісу.

Висота рослин досягає 90-100 сантиметрів в умовах домашнього гроурума і до 150 сантиметрів на вулиці. Сильний і навіть ядерний аромат, що поєднує в собі нотки мускусу і вологої деревини, доведеться виводити за допомогою вентиляції або маскувати. Цвітіння триває 7-9 тижнів, як і належить індічному гібриду.

Походження конопель Pure Power Plant

Фемінізовані насіння конопель Pure Power Plant отримані шляхом схрещування усіма улюбленої Білої Вдови і Power Plant. Одержаний гібрид перейняв у батьків потужну психоактивну дію, стійкість до стресів, імунітет і чудові ароматичні якості. Рівень ТГК досягає 22%.

Особливості вирощування конопель Pure Power Plant

Сходи Pure Power Plant feminised за 4-5 тижнів перетворюються в чудовий пухнастий кущ з величною центральної колою і міцними вузлуватими бічними гілками. Сорт підходить для висадки в домашньому гроурумі, в умовах відкритого грунту і теплиці.

Рослини стійко переносять підрізування, що не лякаються SCROG, а також піддаються техніці SOG. З одного квадратного метра методом клонування можна отримати до 800 грам важких і ароматних бутонів або до 400 грам з одного куща в аутдорі.

Рекомендоване обладнання для гроубокса:

  • горщики, об'ємом від 8 літрів;
  • газорозрядна лампа високого тиску (Днат) 400-1000 Ватт;
  • вентилятор для обдування листя і шишок;
  • термометр і гігрометр;
  • контролер ph;
  • система вентиляції з вугільним фільтром.

В якості поживного субстрату використовують ретельно перемішану суміш торфу, кокосового волокна, перліту і збагаченої землі.

У відкритий грунт сорт висаджують вкоріненою розсадою при устаткованій нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

Смак і ефект конопель Pure Power Plant

Ванільна композиція, що поєднує в собі тонкі мускусні пахощі з відтінками вологої деревини, полоскоче рецептори навіть розбещеного гурмана. Терпкий і густий дим може викликати легке першіння. Одна затяжка подарує відчуття повної гармонії, легкості і викличе відчуття невагомості. Штам підходить для релаксації, медитації і відпочинку після важкого дня.

Медичні характеристики конопель Pure Power Plant

Медичний потенціал дозволяє використовувати екстракти на основі сухих і пролікованих суцвіть для усунення дратівливості, зняття наслідків стресу, виведення з глибокої депресії, а також для відновлення сну.