Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03313
Елітне насіння конопель Pepoberry Pepoberry підходить для вирощування в домашньому гроубоксі, а також в умовах відкритого грунту і теплиці. Кущі піддаються тренуванням і SCROG.
Показать все Свернуть

Pepoberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Kali
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Kali
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфоричне переживання польоту і беззастережного щастя, пробуджує творчі здібності
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Pepoberry feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Pepoberry feminised - ще одна перлина українського банку Ganja seeds. Сходи формують великих розмірів центральну колу і невеликі бічні пагони. У період вегетативної стадії можна прищепити верхівку і отримати низькорослий пухнастий кущик з шишками однакового розміру.

Стрейн відрізняється хорошим виробництвом смоли. До кінця життєвого циклу практично все листя рослини вкрите жирним килимом блискучих трихом. Така особливість дає можливість заповзятливому садівникові виготовити висококласний гашиш із підрізаного листя. Аромат під час цвітіння стійкий, але приємний. У ньому поєднуються суничні інтонації з легким відтінком квітучих трав, тому не поспішайте з приготуванням "хеша" і скуштуйте дрібні листочки через джоінт. М'який суничний дим не викличе кашлю, а ефект здивує навіть бувалого любителя селекційної марихуани. Цвітіння триває 52-56 днів.

Невибагливість рослини дозволяє навіть недосвідченому гроверу отримати вражаючий урожай щільних і важких шишок в короткі терміни. Високий показник психоактивності дозволяє використовувати стрейн в медичних цілях.

Родовід Pepoberry

Насіння конопель Pepoberry було отримане в результаті схрещування оригінальної Афгані з полуничним фенотипом Тайської сатіви Kali. Клімат високогір'я забезпечив батьківським генам стійкість до будь-яких примх природи, яку вони передали новому гібриду. Рівень ТГК становить 12-18%.

Особливості вирощування конопель Pepoberry

Елітне насіння конопель Pepoberry Pepoberry підходить для вирощування в домашньому гроубоксі, а також в умовах відкритого грунту і теплиці. Кущі піддаються тренуванням і SCROG. З одного квадратного метра можна отримати 550 грам сухих бутонів, а врожайність у аутдорі становить 100-300 грам з однієї рослини.

Коренева система канабісу потужна і вимагає великих ємностей для культивації. Ідеальним варіантом стане горщик 10 літрів, з проробленими дренажними отворами. В якості основного субстрату рекомендується використовувати магазинний грунт, збагачений азотом, калієм і фосфором. До нього додають 1 \ 4 вермикуліту і стільки ж кокосового волокна. Таким чином, субстрат стає "повітряним" і коріння Cannabis безперешкодно в ньому розвивається і краще засвоює необхідні елементи.

Розмір кущів в гроурумі рідко перевищує 100 сантиметрів у висоту, а на вулиці рослини здатні витягнутися до 150 см.

Рекомендоване світло: 250-600 Ватт.

Штами з переважанням індики більше за інших мають потребу в якісному охолодженні. Щільні бутони може атакувати цвіль, тому садівникові-початківцю рекомендується підтримувати оптимальний рівень вологості, а за два тижні до харвесту влаштовувати своїй "дівчинці" періоди посухи.

Смак і ефект конопель Pepoberry

Сухі шишки сору виділяють насичений ягідний аромат з відтінками полуниці. Дим густий і маслянистий. З першої затяжки викликає ейфоричне переживання польоту і беззастережного щастя, пробуджуючи творчі здібності і трансформуючи проблеми, що накопичилися в чисту позитивну енергію. Через деякий час в свої законні права вступає ніжний і плавний "стоун", який дозволить розслабитися і насолодитися гармонією між внутрішнім і зовнішнім світом.

Pepoberry підходить для веселої дружньої вечірки, а також для творчих і духовно орієнтованих людей.

Медичні характеристики конопель Pepoberry

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти як знеболюючий засіб при мігрені і больових симптомах різного походження.

У нашому магазині Ви можете купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодженню насіння при транспортуванні.