Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1656
В "крові" сорту домінує Індіка, а це значить, що садівника до харвесту чекатимуть важкі, липкі і тугі суцвіття, що виділяють неймовірно приємний аромат висококласного ладану і стиглого апельсина.
Показать все Свернуть

Passion №1 x Narkush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Hindu Kush x Passion№1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний кам'яний, а також дарує релаксацію і спокій розуму
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Passion №1 x Narkush feminised Ganja Seeds

Пропонуємо Вашій увазі чудовий гібрид Passion & Narkush feminised від селекціонерів Ganja Seeds. Стрейн відрізняється вкрай лагідною вдачею, а також високим імунітетом до різних захворювань і врожайністю. Сходи за 4-5 тижнів вегетативного періоду встигають перетворитися в розлогу рослину з темно-зеленим забарвленням широкого листя, значною центральної колою і безліччю міцних вузлуватих бічних гілок. В "крові" сорту домінує Індіка, а це значить, що садівника до харвесту чекатимуть важкі, липкі і тугі суцвіття, що виділяють неймовірно приємний аромат висококласного ладану і стиглого апельсина.

Висота рослин досягає 120 сантиметрів в домашньому гроурумі і 170 сантиметрів у аутдорі. Чудовий аромат доведеться приховувати або виводити за допомогою вентиляції з вугільним фільтром. Цвітіння триває 8 тижнів.

Походження конопель Passion №1 x Narkush

Фемінізоване насіння конопель Passion & Narkush feminised було отримане в результаті схрещування прекрасного стрейна Passion№1 і Hindu Kush. Одержаний гібрид придбав чудові характеристики своїх батьків, а також успадкував Рівень ТГК, що досягає 19%.

Особливості вирощування конопель Passion №1 x Narkush

Фемінізований сорт конопель оптимальний для вирощування у відкритому грунті, домашньому гроубоксі і садовій теплиці. Рослини піддаються тренуванням і можуть вирощуватися техніками SCROG, SoG і LST. З одного квадратного метра знімають від 600 грам сухої ваги або до 400 грам з однієї рослини в аутдорі.

Оптимальне освітлення - 400-1000 Ватт Днат. В якості ємностей для культивації використовують горщики, об'ємом від 10 літрів. В умовах вулиці стрейн висаджують вкоріненою розсадою в глибокі лунки, об'ємом від 15 літрів наповнених компостним грунтом, змішаним з крупним перлітом або вермикулітом і кокосовим волокном. Дуже важливо враховувати нічну температуру перед висадкою у відкритий грунт. Вона повинна бути не нижче +10 градусів за Цельсієм.

Рослини спокійно переносять періоди посухи і затяжних проливних дощів. Якщо відвідування плантації планується 1-2 рази в тиждень, то для заощадження вологи до живильного субстрату можна додати 1-2 літри підготовленого гідрогелю.

Смак і ефект конопель Passion №1 x Narkush

Проліковані сухі суцвіття виділяють чарівний аромат справжнього ладану, апельсина і лайма. М'який, але густий дим викликає потужний кам'яний ефект, а також дарує релаксацію і спокій розуму. Підходить для вечірнього вживання в компанії друзів або на самоті.

Медичні характеристики конопель Passion №1 x Narkush

Медичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти, приготовлені на основі смоли для лікування безсоння, підняття життєвого тонусу, усунення фобій і пригнічених станів. Штам використовують як відмінне болезаспокійливе і стимулюючий апетит засіб.