Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06081
Фемінізовані насіння конопель Otrar - чудовий посадковий матеріал, який був отриманий в результаті схрещування знаменитого на весь світ Skunk з ароматним сортом Jack Herer. Гібрид увібрав всю міць батьківських ліній, а також високий імунітет до цвілі і гнилі.
Показать все Свернуть

Otrar feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний бриз знесе хвилею позитивних вібрацій всі ментальні затискачі
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Otrar feminised Bang Seeds

Фотоперіодний сорт канабісу Otrar feminised встиг завоювати визнання і хорошу репутацію серед багатьох гроверів планети. Гібрид виділяє прекрасний фруктовий аромат під час цвітіння, що не може не порадувати нюх досвідченого цінителя селекційного канабісу. Відмінною особливістю стрейна є висока продуктивність смоли. До кінця життєвого циклу рослини будуть повністю покриті мільйонами блискучих трихом.

У висоту кущі рідко перевищують 90 сантиметрів в умовах гроурума, а на вулиці можуть витягнутися до 150 см. Фазис цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Otrar

Фемінізовані насіння конопель Otrar - чудовий посадковий матеріал, який був отриманий в результаті схрещування знаменитого на весь світ Skunk з ароматним сортом Jack Herer. Гібрид увібрав всю міць батьківських ліній, а також високий імунітет до цвілі і гнилі. Концентрація тетрагидроканнабинола досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Otrar

Даний гібрид зажадає від гровера певних теоретичних знань, а також практичного досвіду. Початківець конопляр отримає хороший результат тільки в тому випадку, якщо оточить рослини увагою, турботою і забезпечить їм якісну підгодівлю. Органічні добрива ідеально підходять для культивації цього штаму.

Пишна структура кущів дозволяє застосовувати техніку SCROG. Гілки легко гнуться і добре укладаються під сітку. З квадратного метра можна отримати до 600 грам смолистих бутонів. Рекомендоване освітлення для гроубокса - від 250 ват Днат.

Аромат і ефект конопель Otrar

Сухі шишки представленого сорти, після належної і тривалої проліковці, почнуть виділяти насичений фруктовий аромат. Складно сказати, відтінки яких саме фруктів домінують. На цвітінні виразно відчувається лимон, а після сушіння можна вловити папайя, манго і грейпфрут. Одна затяжка насиченого маслами диму подарує приємне п'янкий, майже наркотичний вплив. Ейфорійний бриз знесе хвилею позитивних вібрацій всі ментальні затискачі, і щедрим припливом радості допоможе відчути всю красу мінливості життєвих процесів. Вживати культуру можна в денний, а також у вечірній час.

Медичне застосування конопель Otrar

Даний гібрид не є медичним, але здатний в лічені хвилини підняти настрій і підвищити тонус.

У нашому магазині можна замовити фемінізовані насіння конопель Otrar feminised в фірмових упаковках сідбанка BangSeeds.