Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03955
Врожай, що відрізняється якістю і кількістю, вас все одно порадує. Стрейн прийнятний, як новачкам, так і справжнім професіоналам. Різниця буде лише в результаті, але з чогось треба ж починати.
Показать все Свернуть

Orange Hill Special feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Orange Bud x California Orange
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
ейфорія з розслабленням, доставляючи максимум задоволення тут і зараз
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Orange Hill Special feminised Dutch Passion Seeds

З такими батьками, яких спеціально відібрали селекціонери Dutch Passion, у гібрида Оранж Хілл Спешл не було вибору, окрім як знайти популярність серед новачків та майстрів гровінга. Крос стрейна Orange Bud і California Orange вийшов на славу. Брідери презентували штам із забійним вмістом тетрагідроканнабінолу та приголомшливою врожайністю. Це практично відразу оцінили експерти з журі «Highlife Cannabus Cup» в 2015-му році, вручили «бронзу» його творцям в категорії «Bio».

Загальні характеристики конопель Orange Hill Special

21% ТГК - чи варто тут щось ще говорити? Таким забійним вмістом психоактивних фітоканнабіноідів можуть похвалитися не багато сортів марихуани. Додайте ще з очевидних переваг високу врожайність (до 450 грамів з куща) і простоту вирощування. Чим не шедевр від брідерів з Нідерландів? Цвітуть рослини висотою близько метра, близько дев'яти тижнів в індорі, зі збором врожаю в аутдорі до кінця вересня або трохи пізніше.

Вирощування конопель Orange Hill Special

Вирощування конопель в домашніх умовах все одно буде пріоритетнішим відкритому грунту, навіть якщо ви будете використовувати найпростіший гроубокс. Але це не забороняє вам займатися культивуванням штаму на присадибній ділянці. Врожай, що відрізняється якістю і кількістю, вас все одно порадує. Стрейн прийнятний, як новачкам, так і справжнім професіоналам. Різниця буде лише в результаті, але з чогось треба ж починати. До піку зрілості шишки конопель рясно покриються смолою і прикрасяться витонченими помаранчевими волосками. Не забудьте в фазі цвітіння виробляти регулярно вносити підживлення рослинам, це вплине на підсумковий харвест.

Медичне застосування конопель Orange Hill Special

Марихуана Orange Hill Special з першого прийому позбавить вас від проблем з апетитом і стабільністю сну. А ще, вона з легкістю виведе вас зі стресу в виключно позитивний стан.

Запах, аромат і ефект конопель Orange Hill Special

Аромат канабісу виражено цитрусовий з кислинкою лимона і солодкістю апельсина. Смак диму насичений і солодкий, з тими ж цитрусовими відтінками. Курця відразу захоплює ейфорія з розслабленням, доставляючи максимум задоволення тут і зараз. Пропорційний баланс Indica і Sativa не дає повністю піти в медитативний стан, тримаючи енергію на достатньому рівні.