Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1649
Висока продуктивність, естетично прекрасний зовнішній вигляд, невибагливість і стійкість до захворювань дозволили стрейну завоювати загальне визнання і любов.
Показать все Свернуть

Northern Lights x White Widow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований піднесений "хай" і заспокійливий "стоун"
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Northern Lights x White Widow feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Northern Lights x White Widow продемонструє починаючому садівникові всю красу безтурботного грову. Висока продуктивність, естетично прекрасний зовнішній вигляд, невибагливість і стійкість до захворювань дозволили стрейну завоювати загальне визнання і любов.

Висота рослин не перевищує 70 сантиметрів. Цвітіння триває всього 8-9 тижнів. В "крові" штаму домінує індіка (60%). Відмінною особливістю стрейна є підвищена продуктивність смоли. До кінця життєвого циклу рослина повністю покриється килимом іскристих трихом бурштинового кольору.

Походження конопель Northern Lights x White Widow

Селекціонери Ganja Seeds отримали фемінізоване насіння конопель Northern Lights x White Widow в процесі кросу двох легендарних генетик: Білої Вдови і Північного Сяйва. Одержаний гібрид увібрав всю міць і психоактивний потенціал "Вдови" і неймовірні ароматичні характеристики "Сяйва".

Особливості вирощування конопель Northern Lights x White Widow

Північне Сяйво і Біла Вдова feminised - прекрасний посадковий матеріал, придатний для культивації в умовах домашнього гроурума, аутдору, а також дачної теплиці. Насіння конопель цього сорту має високий відсоток схожості при дотриманні правил пророщування. З одного квадратного метра знімають до 660 грам сухих бутонів або до 320 грам з куща в аутдорі.

Рекомендовані горщики - 10-15 літрів. Освітлення - 400-600 Ватт Днат. В якості поживного субстрату можна використовувати покупний збагачений грунт, змішаний з кокосовим волокном і крупним перлітом.

Відповідні техніки вирощування:

-LST;
-SCROG;
-SOG.

Смак і ефект конопель Northern Lights x White Widow

Чарівний букет, наповнений інтонаціями апельсина, лайма і ментоловою прохолодою закрутить голову будь-якому досвідченому гурману, що вирішив подрібнити сухі суцвіття сорту. Ефект заслуговує найвищої похвали: збалансований піднесений "хай" і заспокійливий "стоун" переплелися в єдине.

Медичні характеристики конопель Northern Lights x White Widow

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти штаму для зняття наслідків стресу, виходу з депресії, а також в якості знеболюючого і стимулюючого апетит засобу.