Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03658
Створення сприятливих кліматичних умов і необтяжливого догляду протягом 11-ти тижневого періоду цвітіння, і рослина готова до збору прекрасних тугих, щедро присмачених екологічно чистою смолою суцвіть.
Показать все Свернуть

NL5 Haze Mist feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Kali
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights 5 x Haze Mist
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
складний, церебральний, м'який
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
567 грн.

Описание NL5 Haze Mist feminised Green House Seeds

Штам, повністю відповідає вищим стандартам конопляних культур, створених методом схрещування Northern Lights 5 і Haze Mist. У фенотипі переважає сатіва (Sativa 70%, Indica 30%). Про неординарність цього сорту переконливо говорить найвища нагорода HTCC в 1996 році, а також високий купівельний попит на насіння конопель цього сорту, як коноплярами професіоналами, так і початківцями гроверами.

Загальні характеристики конопель NL5 Haze Mist

Створення сприятливих кліматичних умов і необтяжливого догляду протягом 11-ти тижневого періоду цвітіння, і рослина готова до збору прекрасних тугих, щедро присмачених екологічною чистою смолою суцвіть. З одного квадратного метра посіву Indoor можна зняти 740 грамів шишок, і до 820 грамів суцвіть з одного куща в умовах аутдору.

Вирощування конопель NL5 Haze Mist

Для рослини характерні міць, стійкість, міцні міжвузля і хороша бічна гіллястість. У період цвітіння рослині потрібна додаткова допомога, оскільки гілки не в змозі самостійно впоратися з вагою суцвіть. У програму культивації бажано включити методи ScrOG або LST.

Медичне застосування конопель NL5 Haze Mist

Медики і споживачі давно гідно оцінили ефективність терапевтичних властивостей компонентів штаму в протистоянні руйнівних наслідків артриту та розсіяного склерозу, локалізації спазматичних проявів болю.

Аромат, смак і ефект конопель NL5 Haze Mist

Помірний вміст ТГК - 14,64%, доповнений компонентами КБД - 1,22 наділили стрейн складним і водночас дуже приємним ефектом. Невелика доза тонізуючого диму марихуани переносить любителя каннабісної стимуляції в світ вогнів і квітів, позитивних емоцій та незвичайної розслабленості тіла і свідомості.