Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06918
Особливість Стрейна полягає в тому, що його цвітіння в умовах домашнього гроубокса триває максимум 9 тижнів, що не характерно для сатіви.
Показать все Свернуть

Nibiru feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica cross
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий, ейфорія
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Nibiru feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель Nibiru є сортом з повним домінуванням сатіви (sativa 90% / indica 10%). Особливість Стрейна полягає в тому, що його цвітіння в умовах домашнього гроубокса триває максимум 9 тижнів, що не характерно для сатіви. Кожен, хто вирішить замовити насіння канабісу буде задоволений результатом гровінга. Коноплярі будуть у захваті від високої продуктивності культури, а курці будуть в приємному шоці від сили ефекту травички. Сорт славиться високим рівнем THC, який досягає 21-28%. Гібрид, простий у догляді, з швидким і продуктивним цвітінням, що виробляє масивні покриті смолою шишки з чудовим смаком і запахом - ідеальний варіант для indoor.

Походження конопель Nibiru

Nibiru feminised селекціонери створили на основі дуже цікавої генетики. Предками є добірні культури родом із Західної Америки і Східної Азії.

Вирощування конопель Nibiru

Нібіру добре розвивається у відкритому грунті, якщо гровер проживає в місцевості з жарким і довгим літом. В іншому випадку рекомендується культивувати штам виключно в закритому приміщенні. Растішка вкрай вимоглива до світла і для повноцінного розкриття потенціалу їй необхідна ДНаТ лампа потужністю мінімум 400 ват. Коренева система досить розвинена. Ростити Стрейн слід в горщиках від 15 літрів в обсязі. Щоб коріння не загнивало і могло дихати, ємність повинна мати дренажні отвори на дні, а грунт повітряної структури (третина субстрату повинна складатися з крупного перліту або кокосового грунту).

Аромат і ефект конопель Nibiru

Сухим шишкам «Нібіру» характерні виняткові ароматичні та смакові якості. У пахощах чітко простежуються інтенсивні солодко-пряні ноти, а дим розкриває легкий відтінок ладану, залишаючи в роті присмак какао. Вплив на організм стимулюючий, енергійний та ейфорічний. Після вживання людина відчуває себе ніби оновленою, повною сил і бажання діяти. Стафф підходить для вживання в денний час доби, активного відпочинку, а також в якості своєрідного енергетика для завершення важливих справ.

Медичне застосування конопель Nibiru

Марихуана не визнана лікарською і в цілющих цілях не використовується, однак її дія допоможе справлятися з хронічною втомою, стресом і різними душевними травмами.