Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1647
Насіння конопель New York Diesel feminised мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування на ніч у воді і пророщування в ватяних дисках. Потужна коренева система рослин зажадає від садівника горщики об'ємом 7-12 літрів. У менших ємностях штам також покаже хороший результат, але врожайність постраждає.
Показать все Свернуть

New York Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Hindi Kush x Skunk Hibrid
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
стійкий пряний аромат з відтінками анісу і шафрану. Запах досить їдкий і вимагає маскування
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний психоактивний прилив, який теплою хвилею ейфорії пронесеться по всьому тілу, розслабляючи м'язи і даруючи високий "Хай"
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание New York Diesel feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель New York Diesel feminised - чудовий гібрид, який відрізняється високою стійкістю до захворювань і здатний порадувати навіть недосвідченого гровера великим урожаєм смолистих суцвіть. Пухнасті кущі формують щільні бутони насиченого оливкового кольору. Ідеальний баланс листя і шишок дозволяє світлу проникати до найнижчих гілок, даючи їм можливість дозріти.

У період цвітіння бутони виділяють стійкий пряний аромат з відтінками анісу і шафрану. Запах досить їдкий і вимагає маскування. При вирощуванні більше двох рослин в обмеженому гроубоксі, буде потрібно установка якісної вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

На вулиці рослини досягають 140-150 сантиметрів у висоту, а в домашніх умовах не перевищують 100 см. Контролювати висоту на вулиці можна за допомогою прищипування верхівки, а в індорі контроль здійснюють шляхом скорочення часу вегетативної стадії.

Родовід New York Diesel

New York Diesel feminised були отримані в результаті схрещування оригінальних фенотипів Hindi Kush і Skunk Hibrid. Батьківська "Кушева" лінія наділила штам стійким імунітетом і стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища, а "Skunk" передав свій потужний ефект і благородний аромат. Рівень ТГК досягає 22%, що дає право стрейну відправляти в «нокдаун» навіть толерантних любителів канабісу.

Особливості вирощування конопель New York Diesel

Насіння конопель New York Diesel feminised мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування на ніч у воді і пророщування в ватяних дисках. Культура добре росте у відкритому грунті і домашній оранжереї, а також теплиці. Цвітіння злегка затягнуте і становить 10-12 тижнів, але унікальні якості кінцевого продукту з лишком перекривають цей недолік.

Кущі піддаються тренуванням і SCROG. Заповзятливий гровер може в рази збільшити врожайність ароматних суцвіть за допомогою клонування (SOG). Материнську рослину доведеться постійно підтримувати на стадії вегетативного росту і відщипувати від нього необхідну кількість живців. Кожен клон матиме ті ж характеристики, що й материнський кущ.

Потужна коренева система рослин зажадає від садівника горщики об'ємом 7-12 літрів. У менших ємностях штам також покаже хороший результат, але врожайність постраждає. В якості поживного субстрату використовують суміш, що складається з трьох компонентів:

- покупна земля, збагачена азотом, фосфором, калієм;

- вермикуліт або великий перліт;

- кокосове волокно.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт. За оптимальних умов культивації стрейн порадує 450-600 грамами сухого продукту з одного метра квадратного, а під відкритим небом конопляр зніме 250-600 грам з куща.

Смак і ефект конопель New York Diesel

Сухі подрібнені суцвіття заповнять простір чарівним ганусовим ароматом. За цей багатий вишуканий аромат відповідає вуглеводневе з'єднання в смолі рослин - анетол. Його зміст змушує суцвіття виділяти шалений солодкий запах, а також дозволяє відчути відтінки прянощів при вживанні блискучих шишок.

Насичений густий дим залишить післясмак, що нагадує соснові інтонації і відтінки сухофруктів. Після першої затяжки відчувається потужний психоактивний прилив, який теплою хвилею ейфорії пронесеться по всьому тілу, розслабляючи м'язи і даруючи високий "Хай". Через деякий час відчуття, що межують з психоделічними переживаннями, поступово зменшать оберти, поступаючись місцем "Стоун", який розжене рій метушливих думок і дозволить насолодитися спокоєм і приємним розслабленням всього тіла. Сорту характерно "сповільнювати час" і посилювати чутливість.

Медичні характеристики конопель New York Diesel

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, розсіяного склерозу і підвищеної нервозності. Шишки добре справляються з депресією, а також допомагають налагодити сон.

У нашому магазині можна купити елітне насіння конопель від сідбанка Ganja seeds. Всі товари відправляються у фірмовій упаковці, що гарантує збереження «горіхів» при недбалому транспортуванні.